Wpis z mikrobloga

Po dekadach kibicowania polskim piłkarzom na różnych imprezach piłkarskich stwierdzam ostatecznie, że nie będę więcej oglądać ich meczy piłkarskich, bo szkoda nerwów i szkoda czasu. Bardziej perspektywiczne i wynagradzające radością jest kibicowanie polskim siatkarzom.


#reprezentacja #euro2020 #mecz #siatkowka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A wielkie pieniądze, które są marnowane na piłkarzy w Polsce powinny zostać ustawowo przekazane na siatkarzy.


@Squatlifter: XD do potęgi XD.

Nigdy w życiu nie słyszałem żeby kibice oglądający w domu finał meczu siatkarskiego - nie ważne czy to LN czy Mistrzostwa - darli się po zdobytym secie/wygranej. Dzisiaj mecz oglądałem w biurze, na słabym necie - transmisja siadała, o golach dowiadywałem się zza okna słysząc głośne goooool. Nie jestem
  • Odpowiedz
A wielkie pieniądze, które są marnowane na piłkarzy w Polsce powinny zostać ustawowo przekazane na siatkarzy.


@Squatlifter: Ho #!$%@?, ale rak XD
A myślisz że co, że to jakoś ustawowo te wielkie pieniądze są pompowane w piłkę?
Przecież to widzowie/kibice decydują co chcą oglądać i co za tym idzie, na co wydają swoje pieniądze, a to ma wpływ na sponsorów, stąd wielkie pieniądze w piłce. Skoro siatkówka gówno kogo interesuje
  • Odpowiedz
No i tak powinno być, gdy są wyniki to jest wielka kasa, a jeśli nie ma wyników to karać finansowo. A duże pieniądze przesuwać na gry zespołowe gdzie są sukcesy.


@Squatlifter: Tak, niech w sporcie nie rządzą prawa wolnego rynku tylko centralne planowanie, jak w komunizmie! XD
  • Odpowiedz
No i tak powinno być, gdy są wyniki to jest wielka kasa, a jeśli nie ma wyników to karać finansowo.


@Squatlifter: Czyli jak wymyślę sobie jakąś gówno dyscyplinę która nikogo poza mną nie będzie interesować i będę w niej najlepszy na świecie, to mam prawo domagać się milionowych dofinansowań na moją jednoosobową kadrę narodową?
  • Odpowiedz
@Squatlifter: #!$%@?ąc już od tego że sport nie powinien być finansowany z publicznych pieniędzy, to jeśli cię zastanawia dlaczego piłka nożna otrzymuję największe dotację to zadaj sobie pytanie, co budziło w Polsce większe emocję, mistrzostwo świata zdobyte przez siatkarzy, czy ćwierćfinał na Euro 2016
  • Odpowiedz
@Squatlifter: Zaczynamy kolejny epizod wojenki co powinno być sportem narodowym, nożna czy siatka xd Dosłownie przy każdej okazji ludzie mówią żeby pieniądze z nożnej przeznaczyć na siatkówkę czy inne sporty - bo mamy sukcesy. Już nie róbmy z siatkarzy jakiś biedaków, bo większości polskich klubów piłkarskich to chciałoby mieć takich sponsorów jakich mają kluby Plus Ligi. Szanuję sukcesy polskich siatkarzy, jednak jak piłkarze zdobywali gola z Hiszpanami, nawet po takim
  • Odpowiedz