Wpis z mikrobloga

#teamx #natsu #polskiyoutube
W przypadku Team-X najbardziej mnie zadziwia jakie oni wydają świetne teledyski i piosenki. Lepsze niż większość profesjonalnych piosenkarzy i piosenkarek. Wciągające rytmicznie, piękne wizualnie teledyski, świetne teksty, przesłanie, które zmuszają do oglądania więcej niż raz. Chociażby podam trzy przykłady jak "ADIOS", "BARWY" czy "ALL IN". Ich teledyski zdobywają miliony wyświetleń w krótkim czasie. Widać że współpracują z profesjonalistami, którzy wiedzą co robią. Mowa zarówno o osobach, które piszą im teksty jak i o tych, którzy komponują te utwory. To samo ludzie tworzący ich teledyski to profesjonaliści, więc zapewne koszty muszą być spore. 90 procent osób zarabiających na śpiewaniu może tylko pomarzyć o takich wyświetleniach teledysków, bo większość z nich nawet 1 miliona nie osiąga.
  • 8
@Verv: Dzieci oglądają wszystkie teledyski w internecie i nabijają wyświetlenia. To samo teledyski raperów, popowe i influencerów. Mnie jednak najbardziej szokują wyświetlenia Ekipy (Friz itp). Przecież ich teledyski są jakieś półamatorskie. Wyraźnie gorsze od Team-X a mają więcej wyświetleń.
@shirisi682: Odnoszę wrażenie że jesteś mocno stronniczy/a. Przecież adios to zwykłe wycie na autotune, tak samo teledysk średni xD Wszystkie te teledyski popowe/trapowe w polsce są identyczne, zależnie od konceptu. Friz akurat jest skierowany do dzieci, więc wiadomo, że teledysk jak i piosenka będą bardziej luźne. Jak sobie tego słucham, to ekipa ma też lepsze wokale bądź lepszego producenta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Team x jest bardziej
@mcelo49: Nie mówię o tym czy ich głos był modyfikowany przez autotune. Wiadomo że one nie są piosenkarkami. Napisałem ogólnie o świetnych tekstach ich piosenek i wciągających rytmach. Chociażby Adios ma rewelacyjny, feministyczny tekst i teledysk. Widać że to wszystko prezentuje wysoki poziom, bo robią to ludzie którzy się na tym znają.
Ogólnie Team-X jest bardziej kierowane do dziewczyn, a Ekipa mam wrażenie że do dziewczyn i chłopców, więc ogólnie mają
@shirisi682: Wspominasz o tym że mają dobre piosenki, myślałem że ujmujesz tutaj wszystkie aspekty, w tym wokal, więc o tym wspomniałem. Tekst jest taki sobie, na pewno nie jest to jakaś poezja, przesłanie już trochę lepsze, aczkolwiek odnoszę wrażenie, że tego feminizmu już jest za dużo i to pojęcie jest źle odbierane (nie w kontekście naszej dyskusji) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dla mnie to zarówno ekipa
@mcelo49: Teksty są w tym sensie świetne bo wpasowują się w obecne czasy i poglądy. Po prostu można się zgodzić z tym co śpiewają. No nie wiem czy feminizmu jest zbyt dużo patrząc na niemądrych ludzi popierających Konfederację i PiS. Gdyby było dużo feminizmu to te partie byłyby zmarginalizowane.