Wpis z mikrobloga

Masz okazję wytłumaczyć ludziom o innych poglądach, że walczycie w słusznej sprawie. Możesz powiedzieć, że wychodzicie pokazać, że tacy ludzie jak wy istnieją i nie są dla nikogo zagrożeniem ani nikt nie powinien was się bać, a także dyskryminować za waszą seksualność. Co w tym momencie robią julki, które tak ochoczo codziennie walczą o równość na twitterze? Jedna nie wie co powiedzieć i gibie się jak pieprzony rezus, a druga mówi, że dopiero pierwszy raz z piwnicy wyszła XDDDDD
Taki wygląd osób które twierdzą, że "Murzynek Bambo" jest rasistowskim wierszem.

#bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #4konserwy
s.....j - Masz okazję wytłumaczyć ludziom o innych poglądach, że walczycie w słusznej...
  • 32
  • Odpowiedz
@sebsossj:
Po pierwsze nie każdy jest gotowy i przede wszystkim chętny wypowiadać się do kamery, najpierw wypadało by się spytać, czy chcą w ogóle rozmawiać.
Po drugie, nie znasz tych dziewczyn, a one nie mają obowiązku tłumaczyć się z uczestnictwa, nie wiesz jakie problemy mają na codzień, czy może ich przyjaciele lub rodzina.
Po trzecie, piwniczki wyśmiewają ludzi którzy odważyli się wyjść z piwnicy , podczas gdyby oni sami byli w
  • Odpowiedz
@sebsossj: Normalne teraz to wszystko jest modne to chodzić trzeba xD przecież bycie normalnym człowiekiem już jest zbyt nudne teraz jest wyścig kto jest bardziej #!$%@? i jest gotowy bronić tego xD
  • Odpowiedz
@kaarp: Tylko, że nie zadał żadnych prowokacyjnych pytań i zachowywał się całkowicie normalnie więc czemu miałyby unikać odpowiedzi na takie pytania?. Dodatkowo to jest przecież idealny moment na udzielanie odpowiedzi aby przekonać ludzi do siebie.

A prawda jest taka, że one kompletnie nie wiedzą gdzie leży problem, po co tam są i w jaki sposób pomóc lgbt.
  • Odpowiedz
@sebsossj o ile pytanie o postulaty jest głupie, bo skąd te Juleczki mają wiedzieć. Ale pytanieie o jakie nierówności chodzi to już powinna widzieć skoro przeciwko nim.

No ale taki obraz 16 letnich dziewuszek które są ofiarami patriarchatiu. Mam nadzieję, że dożyje do czasu aż życie je zrewiduje i będę się zanosił januszowym śmiechem z mojego jachtu :)
  • Odpowiedz
równość małżeńska, prawo do adopcji, brak stygmatyzacji związanej ściśle z orientacją


@bacaa90: równość małżeńska dla mnie spoko, prawo do adopcji ciut za daleko jeszcze, brak stygmatyzacji tzn? W Polsce ludzie są stygmatyzowani za brak dzieci i wielodzietnosc, choroby, starość, młodość, wiarę i niewierność, dlaczego bycie gejem czy trans jest nagle inne od tych pozostałych?

Mogliby też dbać o swój wizerunek i np. nie łączyć się ze szkalowaniem symboli religijnych (mi to
  • Odpowiedz
@sebsossj: o jak pięknie spowodowałes incydent kałowy wśród wypokowego lewactwa xD
Kwiii bo to kamera Kwii nie można wymagać kwiii xD
Pełno jest podobnych filmików a USA gdzie pytają ludzi na protestach przeciwko trumpowi - tak samo zero konkretów.
  • Odpowiedz
@sebsossj: współczuję trochę ojcom tych wynalazków, nie wyobrażam sobie poświęcić ileś lat mojego czasu nerwów pieniędzy i zdrowia żeby wychowywać córkę, a po parunastu latach przychodzi do domu codziennie takie coś, i nawet nie masz na to wpływu bo przeciez wszystkie julki w klasie mówia i piszą na twitterze to samo, a ona przecież nie może być inna, media ciągle pompują ten sam przekaz i tego nie naprawisz, a w domu
  • Odpowiedz
Jedna nie wie co powiedzieć i gibie się jak pieprzony rezus, a druga mówi, że dopiero pierwszy raz z piwnicy wyszła XDDDDD

@sebsossj: Dobrze że typowy prawak na marszu niepodległości to erudyta na miarę Dmowskiego…
Większość ludzi nie umie szybko, sprawnie i pod presją kamery formułować myśli. Zwłaszcza na emocjonalne tematy.

Wolisz papkę dla plebsu w postaci słownej szermierki, czy debaty, zamiast dociekać kto ma rację.
  • Odpowiedz