Wpis z mikrobloga

Widzę, że ten tag jak każdy tag na wykopie o grach nie jest jednak normalny. Skrytykowałem sterowanie które po prostu jest zyebane i okazuje się, że zbeszcześciłem #darksouls3 grając w niego na klawiaturze, prawdziwy gracz powinien kupić pada a nie jak podczłowiek grać na klawiaturze xD. Sorry, ale skoro dają możliwość grania na klawiaturze to powinni zrobić to tak by dało się w ten sposób grać. Następnym razem jako pecetowy gracz Cyberpunka napiszę jakiemuś konsolowcowi "hehe, kup sobie peceta i graj jak człowiek", taka sama logika.
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kosmiczny_pies_Kazak: powiem Ci że uważałem podobnie, tez byłem generalnie całe życie przyklejony do myszki i klawiatury, ale dokupilem sobie po prostu pada do kompa i jest zajebiscie. W soulsy nie da się grać na klawiaturze. Grając na klawiaturze nie mogłem zmęczyć Dark souls 1. A od czasu kupna pada ds1 ograny kilka razy, ds3 ograne, teraz grane Sekiro A w dalszej kolejności w planach Nioh i co tam jeszcze wyjdzie. Do
@Dilvish: pomimo że nie dogadamy się w tej kwestii bo uważam że rozgryzłem już sterowanie na tyle by sobie poradzić to po przejściu prologu przyznam że gra mnie wciągnęła. To nie jest takie bezsensowne powtarzanie jakiegoś etapu gry które wqrwia w innych produkcjach, tutaj walka z bosem i nauczenie się jego ruchów poprzez kolejne próby to jest właśnie kwintesencja gry i potrafi wciągnąć.
prawdziwy gracz powinien kupić pada a nie jak podczłowiek grać na klawiaturze xD


@Kosmiczny_pies_Kazak: no tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) gra jest zrobiona z myślą o grze na padzie, chociażby layout prawa/lewa ręka, oddanie tego na myszka+klawiatura z założenia jest bez sensu, chyba, że masz na myszce 4 guziki pod palcami? ¯\_(ツ)_/¯ IMO sam sobie jesteś winien jak krytykujesz konsolową gierkę za sterowanie na kompie
IMO sam sobie jesteś winien jak krytykujesz konsolową gierkę za sterowanie na kompie


@tarkaz: IMO posiadacze 10 letniego złomka PS4 są sami sobie winni że krytykują pecetową gierkę Cybepunk za to jak im chodzi na tym złomie. Cyberpunk jest zrobiony z myślą o grze na pecetach, oddanie na konsolach wertykalnego miasta zbudowanego na tylu poziomach z założenia jest bez sensu, chyba że wymienisz procesor w PS 4 ( ͡º ͜
@Kosmiczny_pies_Kazak: krytykują za to, że CDPR ukrywał rzeczywisty stan gry przed jej premierą i słusznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak chcesz sobie pohejcić cyberpunk to idź tam na tag, przy okazji kup sobie pada i graj w gry jak człowiek
krytykują za to, że CDPR ukrywał rzeczywisty stan gry przed jej premierą i słusznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tarkaz: ja krytykuje za to, że FromSoftware ukrył rzeczywisty stan sterowania gry przed premierą i słusznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie widzisz jak się ośmieszasz to wyp..... przy okazji kup sobie peceta i graj w gry jak człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡
@Kosmiczny_pies_Kazak: Ja tam się z tobą zgadzam. Sterowanie na klawiaturze jest tak #!$%@? że gra nie powinna wyjść na PC, lub po prostu obsługiwać tylko pada. Mam hipotezę według której połowa piania "DS jest trudny" to właśnie efekt grania na klawiaturze i myszce. Grałem w każdą część na kompie i od każdej się odbiłem. W tej generacji postanowiłem kupić konsolę (20 lat PC master race :D) i nagle gra wchodzi jak