Wpis z mikrobloga

No cześć mysie-pysie spod tagów #mecz #pilkanozna

Fakty:
-Żeby wyjść z grupy patałachy musiałby ograć Hiszpanię i Szwecję

Nadzieje:
-Zrobią to

Prawda, która was wyzwoli:
-Nie zrobią tego, i przegrają z Hiszpanami i może, podkreślam, może zremisują ze Szwecją i zgodnie z tradycją pakowanko i do domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zatem - pytanie do najtwardszych kibiców - co wami kieruje, że ciągle, pomimo braku jakichkolwiek wyników, zaangażowania, chcenia, woli walki z ich strony - wy ciągle z uporem maniaka im kibicujecie? Bo w ekstraklapie i jakimś gównoturnieju gdzie "Polska miszczem Polski" pobiegali za piłeczką? XD
Kiedy dotrze do was, że dla nich, dla tych patałachów granie w reprezentacji to kara, a nie zaszczyt? XD
Potem będzie co, liczenie punktów ile kto z kim ma wygrać/przegrać, żeby był szanse na wyjście z trzeciego miejsca jak Hiszpanie wygrają? Nawet jak by wszystkie cztery zespoły wychodziły z grupy to i nasze patałąchy by zrobili to co zawsze - nie wyszliby XD . I nie, żadne pieprzenie o tym, "że póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć" - nic się nie wydarzy, nie z Hiszpanami i nie z podejściem patałachów. I przestańcie się łudzić.
wormik - No cześć mysie-pysie spod tagów #mecz #pilkanozna

Fakty:
-Żeby wyjść z g...

źródło: comment_1624082611ffguz5pPmbIdT7NCcKme1I.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@wormik: jak dzisiaj przegramy z Hiszpanią to tracimy matematyczne szanse na wyjście z grupy, więc przy naszej porażce nie będzie liczenia co zrobić, żeby wyjść.
Piłka nożna to najpopularniejsza i najbardziej interesująca dyscyplina sportu, więc nawet gdyby Polska grała na poziomie San Marino to i tak wszyscy będą się emocjonować jej meczami.
  • Odpowiedz
@keram-us: o tym pisałem - o pompowaniu balonika i szansach. Nie - albo są w stanie konkurować z Hiszpanami albo nie. No i odpowiedź jest prosta -nie są.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wormik: jeszcze żeby wyjść z grupy musimy zremisować z Hiszpanią, wygrać ze Szwecją, a Hiszpania wygrać ze Słowacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: o ile wygraną Hiszpanii ze Słowacją jestem w stanie bez problemu uwierzyć, o tyle o innym wyniku jak przegrana naszych patałachów z Hiszpanią nie. Oni tam są najwidoczniej za karę bez woli walki i chęci. A balonik co mundial jest pompowany i efekt ten sam. Mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor i do domu. Więcej pożytku byłoby jakby tam na jakiś remont pojechali i uczciwe kasę zarobili.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wormik: szczerze mówiąc w tym roku nie był tak napompowany, wszyscy wiedzieli że #!$%@? grają, ale balon i tak jebnął i grają jeszcze gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wormik: narzekacie na to, ze mentalnie jesteśmy dnem, przegrywamy juz przed meczem itp itd. ale Wy jako kibice robocie dokladnie to samo! Jesteście toczka w toczkę tacy sami. Jakie to #!$%@? polskie.... A to nie mamy szans, a to za goraco, a to za zimno
  • Odpowiedz
@Jaggen: o, o tym mówiłem - zrozum to nie chodzi o sam fakt przegranej - bo zawsze jest jakaś lepsza drużyna i remis nie jest codziennością. Tutaj chodzi o wolę walki, zaangażowanie i całą resztę. Czemu mam kibicować drużynie, która idzie na murawę jak za karę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wormik: nawet szkoda czasu komentować takie wysrywy. Jesteś jak ci kibice Realu czy Barcelony, których w sumie kluby mają w piździe. S"uper chłopaki, bo wygrywają to można się dowartościować przez rzekome utożsamianie się ze zwycięscą". Kibicowanie to nie obstawianie meczów.
  • Odpowiedz
@wormik: bo lubię piłkę nożną, to przecież wiadomo, że będę kibicował swojej reprezentacji i oglądał te mecze choćby najgorsze gówno grali.
Oglądanie jakiegoś sportu, bo akurat polskiej drużynie dobrze idzie strasznie mnie wkruwia. I potem to heheh siatkówka to je sport, nie kaziu, o albo żużel albo skoki, kogo tam obchodzi piłka nożna
  • Odpowiedz