Wpis z mikrobloga

@xandra to chyba w ogóle były jedne z pierwszych tego typu zabaw z smsami, ze się na kogoś głosowało.

Ja pamiętam jak moja koleżanka pojechała jako publika do Sekocina. Tak bardzo jej zazdroscilam
  • Odpowiedz
@xandra obejrzalbym takiego BB z tamtych lat.
Te klony co wychodzily teraz to gniot niebywaly. W dobie streamingu i lepszymi mozliwosciami interakcyjnymi z widzami to mysle, ze potencjal na taki format jest olbrzymi. Ciekawe czy sa gdzies do zdobycia stare odcinki
  • Odpowiedz
@xandra: ale sie #!$%@?łem jak Alicja wygrywała w glosowaniach z Gulczasem i Klaudiuszem xd a ta Gosia to byla taka nudna a do finalu doszła. Też uwazam ze taki program daje niesamowite mozliowosci. Ale trzeba miec pomysly i przede wszystkim pieniądze...Te nagrywane romansidla robione na jedno kopyto z kalkami tych samych ludzi co edycja sa pewnie latwiejsze, i ogladalnosc maja dobrą. Takie życie...
  • Odpowiedz
@DOBRY100: nic nie poradze, ze sie bralo siec na 6 osób. I maks transfer 12-13 kb :D ale co tam kiedys ogladalem stream z BB 2 gdzie Frytka bzykala sie z Kenem w wannie. W TV to skrocili, ja sluchalem i ogladalem piksele. Pamietam jak Frytka była oburzona w jakich warunkach musi pracować w sensie bzykać sie :D tak wiec ogladanie tego na żywo było całkiem ciekawe. ehhh szkoda, ze wtedy
  • Odpowiedz
@xandra: To była jedyna rzecz, w której nie rozumiałem, dlaczego ludzie to oglądają. Uważałem to za głupie. Teraz są jeszcze głupsze reality show ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz