Wpis z mikrobloga

: No #!$%@?. 25 stopni rozumiem ale 35? Przecież to piekarnik a w słońcu zagrożenie życia po paru minutach. W nocy nie da się spać bo duchota.


@L3gion: Daj spokój, wg statystycznego wychodka to tylko ulańcy się pocą i dlatego nie lubią 55'C w słońcu xD
  • Odpowiedz
@safemoon: Teraz sam zabrzmię jak stereotypowy Janusz, ale to nie jest tak, że w sumie one aż tak dużo nie dają? I je ciężko postawić, bo musisz mieć duży pokój, bo z tyłu sporo ciepła wylatuje (?)
  • Odpowiedz
@safemoon to ty teraz wypierasz się swojego ćwierćmózgu także ¯_(ツ)_/¯

@flumpy_bread wystarczy mieć bogate życie w którym upały nie są potrzebne, ale co ty możesz o tym wiedzieć jak 24/7 siedzisz w piwnicy i użalasz się nad swoim smutnym życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
i przyglupie to ty się uzalasz, ja zaraz idę nad rzekę korzystać z lata a ty płacz, że robią ci się odparzenia na tym ulanym brzuchu przykry wykopku xD
  • Odpowiedz
@Karl_Franz: no niestety fizyki nie oszukasz. one mają tylko jedną rurę którą wylatuje ciepłe powietrze z domu i tym samym masz podciśnienie, i cieple powietrze i tak wchodzi przez wywietrzniki czy okna itp.
i to nie jest jedyny kompromis takiego przenośnego.
ale takie bez jakiejkolwiek rury to zupelnie bez sensu. w UK popularne są takie co sie w okno wstawia i pasują idealnie w okno, tylko oni tam mają okna przesuwane
  • Odpowiedz
@flumpy_bread widzisz, ty się do tego przyznajesz że jesteś "normalnym człowiekiem" (czytaj: przeciętnym smutnym Januszem bez większych ambicjii życiowych) i w dodatku musisz niecenzuralnymi słówkami rzucać w stronę drugiego człowieka, gdyż nie masz innych sensownych argumentów, a zdradzę ci sekret...

  • Odpowiedz
@Enzo_Molinari: Już się zesrali debile ze swoim sztandarowym argumentem czyli "hehehe schudnij".
Co ci ludzie mają we łbach? Według nich tylko grubi się pocą? Bo ja zawsze byłem chudy i wciąż jestem. Zawsze każdy mi mówił, że powinienem przytyć, a i tak jakimś cudem się pociłem w lato zwłaszcza w tak #!$%@? temperaturach, gdzie w naszym klimacie optymalnie jest 25, a nie 35 stopni.
  • Odpowiedz
@radziuxd: no oświeć mnie xD wiem że są takie co pobierają 1000w i takie co 2kW. a pewnie i takie co 800w.
a wydajność ich jest conajmniej 3x czyli 3kW
no i zdaje sobie sprawę że w bloku 10 piętrowym jak każdy ze 100 mieszkań włączy klimę to będzie 100kW conajmniej
  • Odpowiedz