Wpis z mikrobloga

prawda taka ze widzac szlifierkowca jedyne o czym myślę to co sie zaraz #!$%@?, pchaja sie z lewej i prawej strony, ostatnio wyprzedzalem sovie kolumne tirow na s8, 180 na blacir mialrm


@Sweet_acc_pr0sa: jak mnie wkurzaja tacy luszkarze. Jedzie te marne 180 i mysli, ze zapierdziela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: jeszcze brakuje buldópiących rowerzystow w lycrach na rowerach bez hamulców wjeżdżajacych umyslnie w samochody bo

"Hurr durr jak zwykle puszkarze zajeli pobocze hurr durr droga jest dla wszystkich psujecie nam wynik na endomondo"
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Muzyka robi świetny klimat. Gdyby dodać kilka ujęć i jakąś fabułę co do motocyklistów to wyszłaby z tego historia jak z filmów Tarantino.

Jeff i Jose to 20 paro letni narkomani, którzy wisieli dilerom 30 tysięcy dolarów. Dostali tydzień na zwrot długu, inaczej ci odstrzelą ich rodziny. Obaj najpierw objechali wszystkich znajomych prosząc o pomoc, a potem zrezygnowani poszli pracować jako męskie prostytutki w najbliższym domu starców. Starcy z
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: ostatnio trafiłem na patrzwlusterkowca, co był chyba na tyle mocno zaaferowany informowaniem innych żeby w nie patrzyli, że sam zapomniał to zrobić gdy zmieniał pas i gdybym nie przyhamował, to by prosto we mnie wjechał
  • Odpowiedz