Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
Szkoda że już jutro ucichnie ta debilna dyskusja o filmiku Łączy nas piłka.

Ci sami co szkalowali Souse, jak dostają argument na pysk że to wina piłkarzy bo wszystko było dokładnie omówione mówią że to w sumie każdy trener mówi przed meczem.

Szkoda że w mediach tak się nie mówi o tym co #!$%@? Jóźwiak i Bereszyński przy pierwszej bramce, bo wydaje mi się że ta z perspektywy całego meczu miała większe znaczenie. A do tego jeszcze zwala się winę na Szczęsnego, bo pasuje to do narracji że zawsze na turnieju coś #!$%@?.

Polskie dziennikarstwo sportowe może nie jest tragiczne, ale jak ktoś z dziennikarza próbuje być influencerem to wychodzą takie kwiatki.

Błędy indywidualne nam zepsuły mecz, ale o tym lepiej nie mówić

#reprezentacja #kanalsportowy #pilkanozna
  • 10
@fxd_: Przy tej bramce #!$%@? wszyscy trzej, i Bereszyński i Jóźwiak i Szczęsny który pilnował krótkiego słupka i po krótkim wpuścił bramkę. Dobrze zachował się tylko Glik który zablokował długi słupek zmuszając Słowaka do strzału po krótkim no ale co po tym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fxd_: warto dodać, że na początku drugiej połowy wyglądało to dobrze. Byliśmy na fali a Słowacy niepewnie no ale Krychowiakiwi odcięło wtedy prąd. Porażki się zdarzają nawet z dużo słabszymi drużynami. Na mecz z Hiszpanią pozytywnie nastraja mnie mecz z Anglią. Jak poprawiliśmy kilka reczy od tamtej pory a myślę, że tak to możemy zremisować a nawet wygrać. Jak Grecja i Gruzja dawały radę napsuć krwi Hiszpanom to my mamy nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fxd_: jedyne co można zarzucić trenerowi (ale to nigdy nie będzie tylko i wyłącznie jego wina) to jednak to, że jeśli wiedział jak oni grają stałe fragmenty i potrafił to niezle zanalizować... To jednak ciągle nie zostało to przez drużynę opanowane. Być może tu padło wszystko przez czerwo i nie byli na to przygotowani? Być może po prostu oni najwiekszy problem mają w głowie od wielu wielu lat.

Nie wiem szczerze
@fxd_: Masz jakieś urojenia. Wszyscy zgadzają się z tym, że bramki Słowacji padły po, idiotycznych wręcz, błędach piłkarzy. To jest tak samo oczywista prawda, jak to, że każdy trener(wraz ze swoim sztabem) przygotowuje odprawę przedmeczową, na której omawiane są m.in. potencjalne niebezpieczeństwa ze strony drużyny przeciwnej. Nawet za Brzęczka, który nigdy nie powinien być trenerem kadry, takie były.

Musisz zrozumieć, że piłka nożna nie polega na tym, że trener mówi piłkarzom,