Wpis z mikrobloga

Mireczki jakiej nawigacji na telefonie używacie? Do Waze się ostatnio coś zraziłem bo mi zmieniła 3x punkt docelowy trasy. Google Maps nie ma ograniczeń prędkości. Zainstalowałem sobie Automapę na testy, ale jakoś mnie dziś nie przekonała. Przekonacie mnie do jakiejś konkretnej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nawigacja #googlemaps #waze #automapa
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mousepl: no dla mnie też to było dziwne bo już od dłuższego czasu jej używałem i było okej.

Ustawiłem sobie punkt docelowy, konkretnie miejscowość i numer domu. Na mapie punkt wskazany był prawidłowo, ale podczas nawigowania zauważyłem, że jestem dość blisko, a wiedziałem, że jeszcze muszę odbić w bok i z 5 km jechać. Przejrzałem mapę i okazało się, że punkt docelowy zmienił się bardzo blisko mnie i to na jakąś
@Rubajticos: Pierwsze słyszę, Waze trzyma punkt docelowy ale trasa jest dynamiczna. Pytałem polskich użytkowników oraz rzuciłem temat na cały świat, jak dotąd nikt się nie zgłosił z tym problemem. Jakbyś był w okolicy to przed trasą wyszukaj "2##2" i zrestartuj Waze. Następnie jak to się stanie naciśnij ikonę zgłoszeń i wybierz "Wyślij logi". Wołaj jak wyślesz bo muszę dać znać do centrali jaki nick i timestamp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mousepl: przybywam z aktualizacją. Usiadłem dzisiaj na spokojnie do tego i okazało się, że wyszukiwarka pod wskazanym adresem podaje 2 pozycje. Po wyborze pierwszej ustawia się inny punkt, po wyborze drugiej już dobry. Wtedy kiedy jechałem musiałem ustawić ten zły.

Ogólnie to wygląda to jak błąd na mapie albo jakiś przysiółek w miejscowości obok, który nazywa się jak sama miejscowość. Swoją drogą osoba spod tego adresu mówiła mi, że kurierzy co