Wpis z mikrobloga

Założyć konto demo na XTB, zakładka edukacja i ćwiczyć strategie Ichimoku. A tak serio to załadować FSR po same kule ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Plotyn: jak masz konto w mbanku albo alior (w innych też są ale nie mam to nie wiem co i jak) to załóż konto maklerskie wniosek przez www i już możesz liczyć zyski
  • Odpowiedz
lepiej założyć konto na etoro czy na stronie banku/?


@Plotyn: zależy od:
- kapitału na początek
- rynków, które Cię interesują
- miesięcznej kwoty na inwestycje
- spółek, które Cię interesują
- horyzontu czasowego
- chęci płacenia prowizji
  • Odpowiedz
100 zlotych kapitału, nad resztą jeszcze nie myślałem

ale raczej szybkie zyski

To radze sobie odpuścić mireczku xDDD
Ilość twojego kapitału raczej nie wskazuje szybkich zysków xD
  • Odpowiedz
100 zlotych kapitału, nad resztą jeszcze nie myślałem


@Plotyn: to bez sensu w banku, bo prowizje duże i nie można kupować ułamkowych akcji. w mBanku minimalna prowizja to 0,39% min. 3 zł prowizji dla transakcji na polskiej giełdzie. Dla 100 zł jesteś na starcie 6% w plecy xD (3 zł kupno, 3 zł sprzedaż).

Poleciłbym trading212, ale mają zamkniętą rejestrację chyba.
eToro nie znam.
Revolut ma ułamkowe akcje, ale chyba tylko
  • Odpowiedz
@Kuklak: 5 zł jest minimum w mbank

Chyba w xtb można składać darmowe zlecenia ale od kwoty min 500zł , opie jak dostaniesz za dobre świadectwo kilka stowek to dopiero jest sens
  • Odpowiedz
@Plotyn: mordo, zbierz więcej funduszy, zrób research i zainwestuj w coś, co uważasz, że urośnie.
PS. 80% inwestorów traci pieniądze na giełdzie
  • Odpowiedz
@Plotyn: zaloz sobi xtb i graj na wirtualne pieniadze, w miedzyczasie zbieraj wieksze fundusze.

Pamietaj ze na day tradingu na 80% stracisz. Szukaj malych spolek z stabilnymi finansami (tzn stabilnym wzrostem obrotu i dochodu) i trzymaj je dlugoterminowo
  • Odpowiedz