Wpis z mikrobloga

Ale to jaranko #cdp niektórych to tak naprawdę z czego wynika? Że Sony wstępnie odbanowało grę, która jest pogardzana ogólnoświatowo? Przecież nikt teraz nie rzuci się na kupowanie projektu, który w oczach większości odbiorców jest kałomoczem wręcz legendarnym?
#gielda
  • 9
@wants: Bo ulica nie ma mózgu i leci na ślepo. A zobacz sobie z drugiej strony, kto shortuje CDProjekt. Mnie tak samo zaskakuje ślepa wiara w CDProjekt, bo tutaj już nie ma w co wierzyć.
@wants: Wydaje mi sie ze na pewno jest to jakas wartosc dodana dla CDR
Z punktu widzenia gracza:
Ludzie kupia troche tej gry z platformy sony, jedyny problem jest taki ze dalej ta gra na ps4 dziala srednio, ale na pewno wraz z uplywem czasu i jak ps5 bedzie bardziej powszechne to ludzie kupia cyberka i beda zadowoleni z gry, tak samo jak wyjda jakies ciekawe DLC to ludzie kupia gre
@PISowski_inwestor: Cena akcji CDR rosła przez kilka lat na fali nieprawdopodobnego hype'u. W branży CDPR byli już stawiani na równi z Rockstar Games. Miała być gra generacji, miało być multi na miarę GTA Online, które pozwoliłoby trzaskać nieprawdopodobną ilość kapuchy. Został z tego zbuggowany bajzel, CDPR jest pośmiewiskiem branży, multi nie będzie w ogóle, a i prace nad DLC musieli opóźnić. Obecna wycena nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. CDPR jest
@Kuklak: tak z czystej ciekawości co ma jakość działania gry na PC-tach do tego, jak bardzo #!$%@? jest gra na konsolach? Redzi sprzedali o 10 milionów mniej kopii niż myśleli. Ich zarobek wynika tylko i wyłącznie z przedsprzedaży.
@JC97: cena za akcje jest gdzie jest, skoro jest na poziomie 180pln to tyle najwidoczniej ma byc, to ze ty masz inna opinie to twoja sprawa, jak to mowia to rynek ma zawsze racje ;D
gralem w gre przeszedlem 2 razy i jest dla mnie spoko, tak jak napisalem nie ma szalu ale to dobra gra.
na akcjach crd zarobilem 5% i sprzedalem przed premiera nigdy sie nie oszukiwalem co do
tak z czystej ciekawości co ma jakość działania gry na PC-tach do tego, jak bardzo #!$%@? jest gra na konsolach?


@wants: Tak z ciekawości:

grę, która jest pogardzana ogólnoświatowo

w oczach większości odbiorców jest kałomoczem wręcz legendarnym

w którym miejscu twojej wypowiedzi jest napisane cokolwiek o graczach konsolowych?
@Kuklak: masz rację. pomyliłem się.

Cofam.

Cyberpunk to gra, która przez większość odbiorców jest określana mianem "w sumie pozytywna".

No skoro jest w sumie pozytywna to ja bym wchodził po same jajca.