Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z moim #niebieskipasek układa mi się dobrze jednak nie czuję do niego pociągu seksualnego.
W przeszłości miałam 6 chłopaków każdy z nich był w świetnej formie, wysoki, a co najważniejsze z świetnym i inteligentym poczuciem humoru. Charakteru nie mogę odmówić również obecnemu chłopakowi, przyciągnął mnie charyzmą i talentem muzycznym jednak nie pociąga mnie fizycznie. W ciągu ostatniego roku przybral na wadze i znacząco wyłysiał. Sypiamy ze sobą przynajmniej raz w miesiącu, na co ten oczywiście narzeka. Seks nie sprawia mi jednak wogóle przyjemności, a już na pewno nie dostarcza tak zwanych 'motylków w brzuchu'. Nie chcę być uznana za nieczułą jednak czy ze względu na to powinnam zerwać ten związek? #rozowepaski #porady #randkujzwykopem #przegryw #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ca6912c75928000a72981f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 14
  • Odpowiedz
RudyNiebieskipasek: Ty też już masz swoje najlepsze lata za sobą i ładniejsza z czasem nie będziesz. Więc zamiast być wybredna wypinaj dupsko i zadowalaj kogoś kto jeszcze chce zwrócić na ciebie uwagę. Mogę się z tobą założyć o 100k, że nie znajdziesz już nikogo lepszego od niego.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@Ich_bin_da: dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak się już nie ma ochoty na seks z partnerem, takiego parcia na seks, pociągu i takiego zaczepiaalstwa żeby wyjść z inicjatywa to lipa, od rszu facet powinien zdać sobie sprawę, że znajdzie sobie kogoś innego niedługo xd
  • Odpowiedz