Wpis z mikrobloga

@dzika_kaczka_bez_dzioba: Jeśli jest to końcówka filmiku to jednak nie weszli na ten najwyższy punkt tylko na tą niższą wieże. Teraz Banot wysłał zdjęcie Grande Arche na którą pewnie teraz będzie wchodził. A pamiętajmy, że jeszcze był filmik na insta jak sobie próbował wejść pare poziomów na Tour Ariane. Nie wiem ile on planuje tam zrobić akcji ale no #!$%@? mode activated.
@Oskaros147: jak dla mnie te wcześniejsze wstawki/te zdjęcia teraz to raczej baity były, wszyscy przecież myśleli że będzie ten sam budynek co ostatnio tylko trudniejsza droga(to w sumie wynikało z vlogów) a tu Tour Total.

Jednak pewnie jakieś konsekwencje tego wejścia są i wątpię że w tak krótkim okresie czasu znowu coś zaatakuje, ale zobaczymy.
@Pjeetrek: od paru dni głównie na insta story było Tour Total, wiec nie widzę tu zaskoczenia. Tylko po co w takim razie on tam na dwa tygodnie pojechał. Teraz na insta story jest Leo jak się wspina dokładnie tak samo jak się wspina na Grande Arche. Dziwne to by było, żeby Banot tam właził gdyż on się w ogóle pod takie wchodzenie nie przygotowywał.
@dzika_kaczka_bez_dzioba: no wiadomo, bardziej mi chodzi o to że nie pokazywał treningu na nim w przeciwieństwie do tego drugiego i tyle xD. Patrząc tylko na jego wstawki bardziej prawdopodobne było Mountparnasse trudniejsza droga, a Tour Total kiedy indziej