Wpis z mikrobloga

Poradnik, aby te samo pytanie nie padało setki razy.

Jak założyć konto Argentyńskie?
1. Ściągamy VPN, następnie łączymy się z Argentyną. (używałem Nord VPN oraz Hola VPN (dostępny przez przeglądarkę))
2. Zakładamy nowe konto, cały czas będąc połączonym z Argentyną. (jeżeli wyskoczy błąd captcha, rozłącz na chwilę VPN, rozwiąż rebus i połącz się ponownie)
3. Możesz się zalogować, nie musisz być połączonym z VPNem, by korzystać z Argentyńskiego rynku czy grać w gry.

Jak doładować Argentyńskie konto?
Tylko i wyłącznie giftcardami. Dawno temu używałem tych dostępnych na mpay, jednak teraz wysyłam je poprzez polskiego Steama. Giftcardy w ARS możesz zakupić na g2a lub eneba, wpisując w wyszukiwarkę: Steam ARS.
Jeżeli wybierasz opcję wysyłania giftcardów z Polskiego konta Steam, musisz pamiętać, że obydwa konta musisz mieć w znajomych 3 dni. Rzecz najważniejsza - jeżeli wcześniej nigdy nie doładowywałeś Argentyńskiego konta za pośrednictwem kart ARS, to kup kartę 100ARS, doładuj, następnie bez problemu możesz doładowywać Argentynę z Polski. W przeciwnym razie jest ryzyko, że rynek zmieni Ci się na Polski. Tak - PLN przewalutują się na ARS.

Czy można przejść na Argentynę mając konto założone z Polski czy innego kraju?
Tak, można tak zrobić i sam tak robiłem. Istnieją Discordy, dzięki którym za opłatą zmienią Ci region. Istnieją ryzyko, że polecą bany za użycie tej samej karty na kilku kontach, dlatego przed skorzystaniem z takiej usługi wypytaj oferującego o takie rzeczy.
Istnieje jeszcze sposób, w którym łączysz się z Argentyną przez VPN, zmieniasz hasło i e-mail na Steamie, następnie piszesz do Supportu, aby odzyskali Twoje konto. Musisz pamiętać - aby odzyskać konto, musisz mieć jakiekolwiek dowody, że konto należy do Ciebie. Dowody w postaci - ostanich cyfr karty czy kodu doładowywującego, pierwszego adresu e-mail. Gdy Steam zresetuje Ci konto, ponownie łączysz sie z Argentyną i rynek się zmienia - nie testowałem tego.

Poradnik pisałem "na kolanie" Za błędy przepraszam, mam nadzieje, że pomoże to większości osób. Bez problemu możecie go podawać dalej. W przypadku pytań - można pod postem albo na moim PW. #steampesos #steam
  • 9
  • Odpowiedz
Istnieją ryzyko, że polecą bany za użycie tej samej karty na kilku kontach, dlatego przed skorzystaniem z takiej usługi wypytaj oferującego o takie rzeczy.


@mak0n: dokładnie, nie za tydzien, nie dwa, ale bedzie ban wave za kilka miesiecy, takze aby miec pewnosc to polecam po prostu nowe konto
  • Odpowiedz