Wpis z mikrobloga

Dobrze, że nie stałem się bardziej popularny, bo może też bym złamał kilka przegrywowych serduszek, ale z drugiej strony @Blackpill_RAW pokazuje jak okropną grupą stał się #przegryw i większość ruchów incelowych, które zaczynały jako grupa wsparcia w szukaniu partnera, a stały się sekciarskimi środowiskami zajętymi głównie izolowaniem i ciągnięciem w dół każdego komu się trochę poszczęści. No, ale wy piętnujecie RAWa, który był z wami szczery i otwarty na równi rzeczywistym przegrywem (moralnym) który was wodził za nos czyli "Judaszem".

Sam byłem bardzo blisko związany z całym ruchem i środowiskiem aż jakimś dziwnym trafem udało mu się mieć ten mityczny seks ze znajomą, która na mnie "leciała" (oczywiście zanim sobie uzmysłowiła że na mnie leci miała kilku bolców) i pomogło jak diabli. Czy to się skończyło jak bajka? Nie, rozstałem się z tą laską błyskawicznie, czy naprawiło to wszystkie moje problemy? Nie, Czy pluje na przegrywów? Nie, mam dla nich dalej mnóstwo empatii i ciągle zgadzam się z wieloma postulatami środowiska.

No ale jako grupa wsparcia to koszmar, bo celem takich grup było pierwotnie redukowanie liczby swoich członków a nie degradowanie wszystkich do pozostania w "sekcie" możliwie jak najdłużej. Nawet jeśli nie czuje się już kompletnie przegrywem te wszystkie bzdury siedzą gdzieś w glowie i nawet żarty ze słabych nadgarstków które tak często są tu powtarzane potrafią uderzyć. Nasz mózg jest naprawdę posrany i nigdy nie wiecie czy nie robicie sobie permanentnej krzywdy siedząc zbyt głęboko w blackpillu.
  • 8
  • Odpowiedz
@Almost_a_wizard: no nie mogę, zgadzam się z przegrywem( ͡º ͜ʖ͡º) Oczywiście zaraz Ci napiszą, że skoro dałeś radę stworzyć jakikolwiek związek to nie byłeś prawdziwym przegrywem, a failed normikiem, ale ten tekst jest równie prawdziwy, jak ten że "to nie był prawdziwy komunizm"( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Mazzurro: Ładnie wyrwane z kontekstu, pracujesz może w TVP?

@Blackpill_RAW pokazuje jak okropną grupą stał się #przegryw i większość ruchów incelowych, które zaczynały jako grupa wsparcia w szukaniu partnera, a stały się sekciarskimi środowiskami zajętymi głównie izolowaniem i ciągnięciem w dół każdego komu się trochę poszczęści.
  • Odpowiedz
@majki-kujo: A co jeśli powiem ci że sam sobie mieszasz w głowie szukając wyjaśnienia pod tezę że coś jest z tobą nie tak? A nie że jakaś czynność lub zdarzenie lub jego brak wcale nie musi mieć podłoża w cechach wewnętrznych lub zewnętrznych a wynikać z wielu różnych często niepowiązanych ze sobą czynników i zwykłej losowości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Almost_a_wizard: nikt poważny tu nie wchodzi radzić się jak zdobyć partnerkę, bo wiadomo, że gówno wielkie nam to da. Ja wchodzę tu posrać na p0lki i ponarzekać, a to wy wchodzicie i narzekacie że to robię. Dla mnie, wy moglibyście nie istnieć.
  • Odpowiedz