Wpis z mikrobloga

@o__p Wydaje mi się że sytuacja jest inna niż u Wykopka, Bordo okazał się zwykłym oszustem. Blackpill nieraz wspominał że jego sytuacja nie jest aż taka zła, że nie mieszka na odludziu, nie ma 170 cm wzrostu tylko w miarę stabilne życie.

Jednak dziwi że nagle wypina się na tagowiczów i ich zostawia w imię związku, tak jakby blackpill nagle stał się 100% fikcją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@DonTadeo: dlatego bordo nazwałem judaszem bo oszukał dla zysku, a blackpillrawa faryzeuszem bo budował autorytet i pouczał przegrywów samemu się z nimi nie utożsamiając, po czym się wypiął.
  • Odpowiedz
@alkopijany Było jasne że u niego nie jest jeszcze tak źle jak u niektórych kamratów z #przegryw ale smuci/denerwuje że tak łatwo wypiął się na widzów.

Ja to nawet jakbym znalazł sobie towarzyszkę życia to Wykopu bym nie zostawił bo to ciekawe forum do dyskusji, a on wypiął się na wszystkich bo co się stanie jak dziewczyna zobaczy co on wcześniej wypisywał.
  • Odpowiedz
@o__p: Nie wiem w czym problem. To chyba dobrze, że przestał być prawiczkiem. Lepiej 10 lat za późno niż wcale. Powinniśmy sie wspierać i iść do przodu a nie prześcigać się kto jest wiekszym "przegrywem"
  • Odpowiedz
@o__p: że ci cały czas myślą, że ostracyzm tylko za ruchanie dostają, jakoś wrona11, czy kontrastwykop ekskomuniki nie wyłapali, a ruchali. Obaj( judasz i faryzeusz) krzyczeli głośno it's over, a teraz nagle zmiana narracji, dlatego zostali wygnani.
  • Odpowiedz