Wpis z mikrobloga

Jakim trzeba być CUCKiem żeby zerwać kontakt ze swoim ojcem dla jakiejś c*py?!

Do dziś nie znam przyczyny. Miałem z nim super relację przez 24 lata. Rozmawialiśmy po każdym jego meczu. Rok 2013, była środa wieczór, jak zadzwonił do mnie i zaprosił do Londynu na sobotnie spotkanie w Premier League i wtorkowe w Lidze Mistrzów. Przed tą rozmową przeżyłem dwa tygodnie wielkiego, absurdalnego stresu. Zaproponowałem mu, że wrócę dopiero w czwartek, żebyśmy w środę mieli czas pogadać. Potrzebowałem tego. „Jasne tato, nie ma problemu. Jutro wyślę ci wszystkie szczegóły, numer lotu, napiszę, kto po ciebie przyjedzie na lotnisko”. Rozmawialiśmy przez godzinę. W końcu Wojtek zakończył słowami: „Przepraszam cię tato, ale dwa dni temu wprowadziła się do mnie Marina, ona wcześnie chodzi spać i cały czas mnie woła, żebym przyszedł. Pogadamy, jak się zobaczymy”. Czekałem na koordynaty, ale już ich nie dostałem.


https://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/568572,wojtek-szczesny-nie-utrzymuje-kontaktow-z-ojcem-wszystko-przez-marine.html

#mecz #reprezentacja #rozowepaski #przegryw
j.....6 - Jakim trzeba być CUCKiem żeby zerwać kontakt ze swoim ojcem dla jakiejś c*p...

źródło: comment_1623766117yaDP3F2KVky4XEJ8ykAqfW.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
Pomijając że Maciej ma nierówno pod sufitem to jego paplanina konfliktowała Wojtka z klubem, sam fakt że wywleka takie osobiste fakty o swoim synu (o ile to legit) o czymś świadczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@jogurcik666: ukrainka która wiedziała komu dac dupy by się ustawić bo nikt o jej karierze jako piosenkarka nie pamieta. A Szczęsny to #!$%@?.
Dziękuję za uwagę
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: To ja powiem od siebie ze kiedyś byłem kelnerem w centrum Warszawy w restauracji sushi i przyszła Marina, muchy w nosie itd a potem nie miała jak zapłacić bo chyba pieniążków na karcie zabrakło, oburzona ze nie może wyjść bez płacenia musiała dzwonić po Tatę który przyjechał i zapłacił :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DonTadeo: co to jest wags?

@deyna: wives and girlfriends o ile dobrze skrót pamiętam.
Takie karyny-klony, glonojady balujace za hajs piłkarzy, którzy specjalnie bystrzy nie są. Z wyglądu wszystkie do siebie podobne
  • Odpowiedz
@jogurcik666: Ale wiesz, że oni nie mieli super kontaktu? Stary szczęsny zostawił żonę i dzieci dla młodszej laski. Nigdy nie byli blisko a do tego stary Wojtka nie raz krytykował go w żenujący sposób i to przed kamerami tv.
  • Odpowiedz
To ja powiem od siebie ze kiedyś byłem kelnerem w centrum Warszawy w restauracji sushi i przyszła Marina, muchy w nosie itd a potem nie miała jak zapłacić bo chyba pieniążków na karcie zabrakło, oburzona ze nie może wyjść bez płacenia musiała dzwonić po Tatę który przyjechał i zapłacił :)


@hoody89: zapomniałeś dodać, że plunęła ci w twarz. Wiem bo byłem tym sushi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jogurcik666: ogólnie to jego ojciec to jest kretyn pierwszej wody, jeszcze nie widziałem żeby na wizji ojciec cisnął syna i chwalił się jak to on lepszy od niego nie byl, więc ja mu się nie dziwię że nie trzyma z nim kontaktu
  • Odpowiedz
@zackson: Akurat ta historia to prawda. restauracja mieściła się w złotych tarasach i trochę tych gwiazdeczek tam przychodziło, jedni spoko drudzy straszni ludzie. Margaret chciała by dla niej piętro zamknąc np a taki Mroczek z m jak miłość okazał się spoko typem
  • Odpowiedz