Wpis z mikrobloga

  • 64
@DoloremIpsum wspaniały okaz hipokryzji, nie pamięta jak sam występował w reklamie coli? Nie zapłacili mu teraz wystarczajaco? Ewentualnie jest druga możliwość że po prostu jak straszy człowiek zmienił swoje myślenie ale to chyba zbyt optymistyczna wersja
  • Odpowiedz
Nie zapłacili mu teraz wystarczajaco?


@PplePpl: Za reklamę w tym miejscu nie płaci się piłkarzowi tylko federacji narodowej bądź UEFA (jako organizatorom konferencji) dzięki czemu te mają mu z czego wypłacić premie za dany turniej. Po czymś takim sponsor ma prawo być wk*rwiony.
  • Odpowiedz
@GeWa ale ja wiem tylko nie oto mi chodzi, nie wydaje ci się to dziwne że gość który kiedys reklamował cole nagle robi jej ewidentną antyreklamę? Przecież mogło być tak że przed turniejem nie dogadali się Ronaldo z coca cola co do pensji za reklamę i chłop specjalnie zrobił antyreklamę
  • Odpowiedz
@PplePpl: No pewnie, że dziwne. Zrobił sobie dobry PR kosztem sponsora dzięki któremu pośrednio zarabia pieniądze za ten turniej. W jego przypadku premie z repry to groszowe sprawy przy jego zarobkach, ale to nadal pośrednio bierze od nich hajs.
  • Odpowiedz
wspaniały okaz hipokryzji, nie pamięta jak sam występował w reklamie coli? Nie zapłacili mu teraz wystarczajaco? Ewentualnie jest druga możliwość że po prostu jak straszy człowiek zmienił swoje myślenie ale to chyba zbyt optymistyczna wersj


@PplePpl: jestes debil?
  • Odpowiedz