Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidze jeździć do kociar z tindera. Nie mam pojęcia co one widzą w tych pieprzonych kotach. Ich mocz tak intensywnie #!$%@?, a na dodatek ciuchy zaraz są całe obranie sierścią, która wchodzi Ci nawet do mordy.
Nigdy w życiu bym nie przygarnął takiej dupy z 3 kotami w zestawie. One chcą na siłę utrudnić swoją adopcję, czy pogodziły się ze swoim losem singielki?
Kiedyś myślałem, że lubię zwierzęta, ale chyba z biegiem czasu dziadzieje.

#tinder #koty #badoo
  • 16
@BurzaGrzybStrusJaja: kociary lepsze od koniar. serio. koniara to najgorszy typ dziewczyny (pod względem miłości do zwierząt) na tinderze - po kilku spotkaniach z takimi i jak do nich dochodziło, uważam że nie ma sensu tracić czasu na te typiary, może zamiast umawiać z kimś się na Tinderze powinny po prostu dać się wyru***ć konikowi?
@BurzaGrzybStrusJaja: Mi akurat nie robi bo lubię koty, acz nie jestem fanem psów, a psiary stanowią miażdżącą większość. Najbardziej mnie irytują opisy "w pakiecie z..." i tu wstaw jakieś psy i do tego coś w stylu, że albo bierzesz wszystko albo nic. W sensie chodzi mi o taką agresywną, narzucającą formę, a nie o samego zwierzaka.