Wpis z mikrobloga

Hej, jest ktoś w stanie wyjaśnić mi jak liczone są te punkty do wejścia wyżej (wyjścia z grupy)? :) I co oznaczają te różne skróty (RM, W, R, P, BZ, BS, RB, Pkt.)? Mam rozumieć też, że te kolory państw po lewej stronie (pasek niebieski/pomarańczowy) oznaczają kto na obecną chwilę ma najwięcej punktów i ma szansę wyjść (co oznacza ten kolor pomarańczowy)? Wyjść mogą tylko 2 państwa z grupy?
PS. Nie linczujcie - nie jestem specjalistą od piły, jednak czasami dobrze jest wiedzieć ;)
PS2. To wygląd meczu w wyszukiwarce Google.

#mecz #pilkanozna #euro2021 #euro #sport
MisiekD - Hej, jest ktoś w stanie wyjaśnić mi jak liczone są te punkty do wejścia wyż...

źródło: comment_162369551346DALNogGFeRBEHGXBBamu.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@MisiekD: Rozegrane mecze (RM), Wygrane (W), Remisy (R), Porażki (P), Bramki zdobyte (BZ), Bramki stracone (BS), Różnica bramek (RB), Punkty (Pkt). Na niebiesko kraje, które na chwilę obecną kwalifikują się do następnej rundy, pomaranczowy - te, które mają możliwość na chwilę obecną.
  • Odpowiedz
@Zuben: Nie połowa tylko 4 z 6. Do 1/8 awansuje 6 z 1 miejsca, 6 z 2 miejsca i 4 z 3 miejsca czyli najczęściej wystarczą 4 punkty bądź 3 z dobrym bilansem bramkowym.
  • Odpowiedz