Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim,

stwierdziłem, że założę tu konto i będę od czasu do czasu coś wrzucał, oraz poudzielam się pod #akwarystyka
Jak jesteście ciekawi kontentu jaki wrzucam i tworzę zapraszam do odwiedzenia mojej strony na fejsie, kanału na yt, lub posłuchania podcastów na spotify.

Ogólnie tworze sobie te wszystkie rzeczy dla zabawy, akwarystyką zajmuję się od około, w sumie nie jestem w stanie określić od ilu lat ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale całkiem długo. Głównym przesłaniem mojego kanału jest cebulenie ( ͜͡ʖ ͡€) na akwarystyce, gdyż osoby, które się nią zajmują wiedzą, że hobby tanie to nie jest. Ale gdzieś moje kroki idą również w stronę #aquascaping i hodowli #krewetki, myślę, że dobrym tagiem dla takiego hobby byłoby #krewetkiwakwarium ¯\_(ツ)_/¯.

I ogólnie pośmieszkować i rzucać plusiki, bo bez konta się nie da :|

I jak widziałem większość "firm" zaczyna od #rozdajo to ja i też zacznę, 14.06 wylosuję osobę przez #mirkorandom
która wygra paczuszkę robionego przeze mnie pokarmu dla krewetek i shrimpstick'a ;)

A na pokazanie się podrzucam link do mojego ostatniego odcinka serii podcastów Sobotnia Podmianka ()
  • 10
@FeyNiX

Konto jakie mam i jest aktywne jest jedno, kiedyś "pierwsze pierwsze" konto, którego używałem dostało ban za multikino z sytuacji niesprawiedliwej, nie z mojej winy. Po długiej przerwie złożyłem inne i ono zostało usunięte. Po całej procedurze założyłem to, jeżeli jest to niezgodne z regulaminem to proszę złóż skargę do moderacji czy gdzie takie się składa. Uczepiłeś się w tym momencie jak kwiat łopianu i nie rozumiem za bardzo tego podejścia