Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ja #!$%@? nienawidzę mieć kaca, robię wszystko, żeby go nie mieć. Próbowałem zmieniać znajomych ale w Polszy się nie da jak nie pijesz jesteś skazany na ostracyzm. Żonie mówię, że nie chcę iść do jej znajomych bo nie chcę pić, ona foch, bo k..wa miałem iść z nią, to idę a tam musisz się napić bo k..wa wszyscy obrażeni. Niedziela #!$%@? bo kac, żona na mnie obrażona bo po imprezie jej powiedziałem co o niej myślę i czuję się jak #!$%@? prymityw. Nie wytłumaczysz nikomu że jeden kieliszek lub drink, nie k..wa do końca trzeba pić. Zaburzenie widzenia, ból, żona obrażona nie odzywa się.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c5ae2f6d4c9c000b10b99f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 69
@AnonimoweMirkoWyznania: W tym kraju to wiekszość społeczeństwa to takie alko prymitywy, bez wzgledu czy znasz typa z widzenia czy 20 minut

„No jak to tak, ze mną się nie napijesz?”

„No ale jak to wódki nie pijesz NorthWarrior? Weź no chlupnij jednego chociaż”

Dopiero jak zaczynam reagować agresją a w oczach mam już ostrzegawcze #!$%@? to się #!$%@?ą o ile dysponują instynktem samozachowawczym takze cie w pelni rozumiem opie
@AnonimoweMirkoWyznania: pro tip: Pij piwo jak winni walą wódę. Ewentualnie mów, że chcesz zacząć od piwa i się rozkręcasz i przechodź na wódę jak reszta jest już zrobiona. Zabieraj zawsze te 4 piwa ze sobą. Zanim je wysączysz to towarzystwo będzie porobione. Oczywiście mówię o imprezach gdzie chcesz pić ale nie ostro. Jak nie chcesz wcale to nie pij i olej ich gadanie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli naprawdę nie umiesz odmówić, to:
-tłuste jedzenie przed
-przegryzaj frykasam w occie, np grzyby, papryka czy ogórki (reakcja chemiczna zmniejsza przyjmowaną dawkę alkoholu)
-popijaj sokiem z witaminą C albo sama witaminę C w proszku wypij po imprezie
-acetylocysteina stosowana jako lek wykrztuśny (np ACC) podobno wspomaga wątrobę w metabolizmie alkoholu, ale jak masz problem z plucami/bezdech itp to lepiej nie bo możesz mieć problemy z oddychaniem w nocy (skumulowany
nob@AnonimoweMirkoWyznania: Brakuje ci doświadczenia.

Kilka zasad

1) Kup 2kc lub coś podobnego

2) Przed zaśnięciem wypij jak najwięcej wody

3) Jedź dużo i tłusto podczas picia

4) Popijaj jak najwięcej

5) Unikaj kolorowych

6) Nie popijaj sokiem z grejpfruta

7) Nie mieszaj rodzajów alkoholu


@bartpl: no i to są dobre rady a nie jakiś picioshaming. Ja bym jeszcze dodał: przygotuj sobie piwko albo cztery na dzień zagłady (czyt. dzień po chlaniu)