Wpis z mikrobloga

@ThEND_22: Za obraz Picasso też zapłacisz krocie. Funt jest w cenie.

Kryptowaluty to przyszłość i element rozwoju cywilizacyjnego, taka Wenezuela, czy też Turcja korzystają z tego. Pęknie bańka? Spoko, niech pęka, ja już będę w tym czasie jechał Testarossą przez Florydę.
@ThEND_22: Zarobić na krypto wcale nie jest łatwo. Widzę zależności w ludziach, którzy osiągają sukcesy w branży, między tymi, którzy ponoszą porażki. 1/10 sprzątaczek zarobi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Clemento: to czemu są specjalne agencje które wydzwaniają do ludzi i na siłę namawiają do kupna bitcoina. Ja z natury jestem sceptykiem i mi osobiście coś tutaj śmierdzi, jak da się zarobić to bardzo fajnie ale wątpię żeby doszło do milionów
@ThEND_22: Powrót do Wenezueli, tam krypto pomaga normalnym ludziom. Chyba nie chcesz inflacji i dodruku pieniądza według widzi-mi-się wodza, który rozwadnia twoje oszczędności?
@ThEND_22: Aktualnie jest to aktywo, store of value, niektórzy nazywają wirtualnym złotem. Czas leci, waluty fiat są drukowane, a bitcoina jest ograniczona ilość. Zadaj sobie pytanie, co będzie warte więcej za 10 lat - 100PLN, czy BTC o wartości 100PLN z dnia dzisiejszego?
to według tego co pisałeś i tak do 2030 pomnożą kilkukrotnie więc nie da się stracić


@ThEND_22: A co poradzić na to, że bitcoina jest ograniczona ilość i jest od pożadany co raz bardziej? Prawo popytu i podaży.

to czemu są specjalne agencje które wydzwaniają do ludzi i na siłę namawiają do kupna bitcoina. Ja z natury jestem sceptykiem i mi osobiście coś tutaj śmierdzi, jak da się zarobić to bardzo
no właśnie wciskają i reklamują garnki pompując zapotrzebowanie na garnki. Widzę tu analogię do bitcoina, prędzej czy później ktoś kto ma zarobić zarobi kosztem ludzi którzy liczyli na fortunę


@ThEND_22: To nie mnie czy jakiemuś wyimaginowanemu przedstawicielowi ma zależęć żebyś kupił bitcoina. To tobie powinno zależeć jeżeli chcesz mieć wolny, zdecentralizowany pieniąz, który chroni przed inflacją.