Wpis z mikrobloga

@WesolyMorswin: ja kupiłem miesiąc temu i zastanawiam się dlaczego tak późno. Jak masz gdzie na niej jeździć i będziesz to kupuj. Gdzie tanio? Allegro od listopada do lutego. Teraz juz nie kupuj bo i tak pogoda coraz gorsza
  • Odpowiedz
@WesolyMorswin: to jest opinia osoby jeżdżącej na szosie :) , bo tamto pytanie uważam za podchwytliwe

w ogóle to nie wiem czy masz jakiś wybór , czy masz MTB i chcesz do tego szosę , czy MTB lub szosę , czy sprzedac MTB i kupić szoskę , czy nie masz nic i chcesz szosę.
  • Odpowiedz
@WesolyMorswin: pewnie. Mtb jest fajny na lasy i na górki. Ale w moim są strasznie grube opony co mi pasuje na lasy, których mam pełno. Na asfalcie tez nim jeździłem. Tak po 30km. Kupiłem szose i pojechałem w wyprawę po asfalcie. Wracam do domu odpinam licznik i patrze :60km #!$%@? xd patrze na endomondo tyle samo. Średnia 29km/h. Bylem w szoku. Jedynie po pierwszych jazdach czułem dyskomfort pleców bo to inna
  • Odpowiedz
@WesolyMorswin: Jeżeli nie bedziesz jeździł na MTB to sprzedaj i weź szosę , w UK są fajne trasy DH no ale trzeba wziąć przeważnie dzień wolnego by coś pojeździć po nich, chyba ,że coś takeigo by CI odpowiadało.

Inaczej troche sie jeździ na szosie i szybciej :) ale trzeba pamiętać że to szoska , u mnie scieżki rowerowe sa takei ze co 15 metrów jest wyjazd z "posesji" a krawężniki. Zanim
  • Odpowiedz