Wpis z mikrobloga

@pococimojlogin: Czasem lepiej kupić z najniższej półki.

@Wulfee: Lepiej idź do hm i za nie duże pieniądze fajnie można złożyć kilka zestawów, nie wiem co lubisz ale np koszulki po 20zł czyste to przecież mniej niż dwie paczki fajek lub 3 piwa w pubie. Kiedyś bawiłem się w wybieranie i #!$%@? z droższymi, teraz wolę mieć więcej, a różnych. Może mniej wytrzymałe ale wymieniają na gwarancji.
  • Odpowiedz
Czasem lepiej kupić z najniższej półki.


@piaskovitz: Ja tego nie neguję. Stwierdziłem po prostu fakt. Jest tak, jak pisze @gwiezdna: ciuchy są słabej jakości i wyglądają tak, jak by były zaprojektowane 10 lat temu. A H&M to podobne sklepy.

Z tanich rzeczy to się w takich sklepach opłaca właśnie koszulki kupować (ale takie "basic" - bez obrazków, bez niczego), bo wszędzie praktycznie taką samą jakość dają i tak
  • Odpowiedz
@Wulfee: ostatnio kupilem taką fajną bluze za okolo 100zl, byla idealnie dopasowana. Raz zalozylem gdzies na impreze przesiąkła fajkami i dałem do prania. Skurczyła się strasznie i już poszła dla powodzian. Ale ogólnie to jak dla mnie c i a = h i m
  • Odpowiedz
@pococimojlogin: O te mi dokładnie chodziło, jak dla kogoś za pusto do dorzuci koszule czy jakieś #!$%@?-swizdu na szyje, nadgarstek i juz sprawa zalatwiona. Do tego spodnie nie jensowe sa spoko, takie w sumie w stylu 'basic'
  • Odpowiedz