Wpis z mikrobloga

Od kilku dni panuje pozytywna atmosfera na tagu, niestety pewne osoby nie mogą tego zaakceptować i w swojej antypowrotowej nagonce się zagalopowały i stwierdziły ze zwycięstwo w Kanadzie to nic nie znaczy, pole position również, a dwanaście podiów to kaszka z mleczkiem. Nie będę ich wymieniał z nicków bo nie warto, można bagatelizować aktualne znaki na niebie w kwestii powrotu, jednak zmieszania z błotem osiągnięć największego polskiego kierowcy sportowego to zwyczajnie głupota. Jeżeli masz otwarty umysł, zdolności analityczne oraz wierzysz w niepodważalne umiejętności pana kierowcy to dołącz do nas już dziś.
#supportkubica #rk2022 #powrutcontent
#f1
Gentleman_Adrian - Od kilku dni panuje pozytywna atmosfera na tagu, niestety pewne os...

źródło: comment_1623514857l0P3IKOIM9mGvR0J1ErtQd.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Od kilku dni panuje pozytywna atmosfera na tagu, niestety pewne osoby nie mogą tego zaakceptować i w swojej antypowrotowej nagonce się zagalopowały i stwierdziły ze zwycięstwo w Kanadzie to nic nie znaczy, pole position również, a dwanaście podiów to kaszka z mleczkiem


@Gentleman_Adrian: Jednej rzeczy nie łapiecie. Kubica sprzed wypadku był innym kierowcą niż po powrocie. Tyle i aż tyle trzeba ogarnąć.
  • Odpowiedz
@3x32: Z faktami ciężko dyskutować, 21:0, utrata fotela, potem etat rezerwowego i to jest bardzo smutne. Powrutowcy żyją wspomnieniami i tworzą swoje urojenia. Niech już zostanie w tych długodystansowych bo może tam coś ugra ale nazwisko niestety już spalone w f1.
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Jak mam z tobą dyskutować skoro piszesz że Robert "stracił fotel"? On sam odszedł bo williams to była patologia. Ale ty dobrze o tym wiesz, a liczysz tylko na sprowokowanie mnie. Niedoczekanie
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka:

Kubica sprzed wypadku był innym kierowcą niż po powrocie.


Z pewnością tak, Lewis czy jakikolwiek inny kierowca to też nie ten sam co sprzed 10 lat. Nie było Kubicy przez wspomniany okres w F1 spełniał się w rajdach jednocześnie uznając to za rehabilitację, coś kosztem czegoś. Ja jako kibic żałuję ze rajdy zajęły mu tyle czasu, chociaż to jego wybór i go szanuje. Zastanawia mnie co gdyby zamiast rajdów skupił
  • Odpowiedz
@Gentleman_Adrian:

Ja jako kibic żałuję ze rajdy zajęły mu tyle czasu, chociaż to jego wybór i go szanuje


Ja żałuję, że tam nie został. Miał dobre wyniki, brakowało obycia z rajdowymi trasami. Gdyby został w wrc, to jestem pewien, że teraz walczyłby regularnie o podia.

Zastanawia mnie gdyby zamiast rajdów skupił się na wyścigach np. długodystansowych (co mu teraz dobrze wychodzi) i potem może by się znalazła jakaś okazja na wejście
  • Odpowiedz
On sam odszedł bo williams to była patologia.


@3x32: Odszedł bo go tam nie chcieli, a to, że pozwolono, by poszedł przekaz, że rozstano się za porozumieniem stron było tylko dobrą wolą. Kubica wiedział jaki jest Williams i mając tę wiedzę podjął decyzję o zostaniu ich kierowcą. Chyba nie wierzysz, że gość z taką przeszłością i w takim wieku od tak sobie na własne życzenie rezygnuje ze statusu etatowego kierowcy mając
  • Odpowiedz
@3x32: Kubica oszukał Claire, bo ona chciała żeby doszło do licytacji między Latifim, a Orlenem. W tej sytuacji został sam Latifi, który zapłacił o wiele mniej niż musiał...
  • Odpowiedz