Wpis z mikrobloga

@Elec to zależy komu chcesz ją dać jako support. Ja na przykład mam Beidou jako support dla Mony i nie wyobrażam sobie wymienić ją na Fischl ale już na przykład dla Euli wolę dać Fischl ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elec: tak jak napisał sandal zależy dla kogo. Ja używałem beidou jako shield support dla hu tao i childe i było gitara bo elementy nakładały się co 1-2 hity. Jak potrzebujesz nakładać efekt trochę wolniej ale za to dłużej w czasie (np dla ganyu czy diluca) lepiej brać fischl imo
@SandalzJezusa: @Yudash: Myślałem dla Klee zamiast Xingqiu. Robiłem bardzo prowozoryczne testy i wygląda na to, że C6 Fischl nie ma żadnego ukrytego cooldownu więc każdy auto atak Klee również aktywuje kruka. Nie sprawdzałem niestety czy kruk nakłada na tyle żywiołu żeby dać mobowi elektro bo z tego co wiem Klee bardzo mocno nakłada żywioł.

Oczywiście wiem, że knockback z overloaded będzie upierdliwy, ale póki co pomijam ten szczegół.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elec: osobiście jakbym miał grać Klee jako main dps + overload to fischl byłaby lepsza IMO. Wynika to z faktu iż aa klee zawsze nakłada pyro tak więc potrzebujesz stałego 'dostawcy' electro. Burst beidou trwa kilka sekund, a Kruk fischl jest stale obok ciebie jak dobrze ogarniesz timing i ER. Z drugiej strony burst beidou szybciej się ładuje bo już po 2-3 counter'ach i daje shielda. W tym wypadku jest to