Wpis z mikrobloga

2 dzień Euro 2020 przed nami, co oznacza, że to także drugi dzień #eurobostawianko. Dzisiaj odbędą się trzy mecze fazy grupowej: Walia-Szwajcaria, Dania-Finlandia, oraz Belgia-Rosja.

Moje typy na dziś to: podwójna szansa na remis w meczu Walia-Szwajcaria, Dania wygra do zera, oraz btts w meczu Belgii z Rosją.

Pomimo nienajniższego kursu, najbardziej spokojny jestem o mecz Duńczyków. Wydaje mi się, że Finowie nie mają na tyle umiejętności, by się im przeciwstawić. Duńczycy i Belgowie są raczej poza zasięgiem, więc ważny będzie dla nich mecz z Rosją. Patrząc na to, że Dania gra wszystkie mecze u siebie, to sądzę, że mogą nawet walczyć o wygranie grupy z Belgami.

Gdybym miał zgadywać, to wydaje mi się, że mecz Walijczyków ze Szwajcarami będzie starciem drużyn o podobnym potencjale, więc typ podwójna szansa x-x, to moim zdaniem najbezpieczniejszy zakład.

Największe obawy mam o to, czy Rosjanie będa w stanie strzelic gola Belgii, ale coś mi mówi, że w tym meczu będzie niespodzianka. Nie mam jednak na tyle pewności, by postawić na to, że Belgia nie wygra.

Dzisiejszy kupon jest za stawkę 9 zł. Obecne saldo konta wynosi 8 zł.

Kupon poniżej:

#bukmacherka #mecz #euro2020 #eurotypy #euroobstawianko
Wypopkowicz - 2 dzień Euro 2020 przed nami, co oznacza, że to także drugi dzień #euro...

źródło: comment_1623495413zUuULFu3ZZkFafuXaWV7Ur.jpg

Pobierz
  • 2