Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Czy warto kupić huel? W sumie pasuje mi takie żarło w szejkerze żeby popijać w robo, a jestem fizolem i potrzebuje takiego czegoś. No ale nwm czy nie przepłacę czy coś
  • 21
  • Odpowiedz
@Josefujoestar: zmiksuj sobie w blenderze i przelej do shakera: płatki owsiane błyskawiczne (nie górskie,np z biedry takie z żółtą etykieta, nie nieiebieska), mleko, białko np kfd, rodzynki/żurawinę, i losowo jakie chcesz orzechy i owoce.

Taniej, lepiej, smaczniej, różnorodnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dasz więcej płatków to będzie gęstsze, mniej to rzadsze, robisz jak lubisz. Przy ~90g płatków, ~350g mleka, 20g żurawiny, 20g orzechów, miarce białka +owoce jakieś
  • Odpowiedz
@Josefujoestar:
Dodam, że niektórzy piszą, że wystarczy coś tam zmiksować, ale nie bez powodu mądre głowy siedziały nad tym, by tak ułożyć skład żeby zaspokoić wszystkie potrzeby organizmu w łatwo przyswajalny sposób.
Możesz sobie zerknąć tutaj jeżeli chciałbyś coś takiego robić samodzielnie- użytkownicy wrzucają tam swoje receptury, ale według mnie więcej z tym zabawy niż to warte.
Piłem Huel, Manę, PlennyShake itp przez jakieś dwa lata i stan zdrowia miałem dobry.
  • Odpowiedz
@Josefujoestar: Przecież wystarczający blender do tego kupisz za 50zł, czas zrobienia to 2 minuty? i to jeśli każdy składnik masz w innej szafce i nie umyłeś wcześniej shakera xD A HUEL na 1 miesiąc to koszt 250 zł? Ale może faktycznie jestem słaby z matmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Josefujoestar: Przecież ja nie będę Ci mówił co masz robić :D
Stworzyłeś wpis w którym zapytałeś o opinie na temat HUEL. I dostałeś kilka opinii i innych propozycji tym moją :)
Stwierdziłeś później że wymagany Blender jest za drogi dla Ciebie. A ja po prostu wyprowadziłem Cię z błędu. Bo już pierwszy miesiąc takiego żywienia będzie Cie kosztował pewnie ze 3x mniej. A przypominam że blendera nie kupuje się co miesiąc
  • Odpowiedz