Wpis z mikrobloga

Tak mnie naszła myśl… może jednak zwolnienie Brzęczka na tym etapie na jakim do tego doszło to był błąd? Może właśnie drużyna doszła by do euro z jakimkolwiek zgraniem, formą i taktyką? Może zadziałałby efekt jaki zadziałał u Nawałki? Co by Sousa nie zrobił, miał po prostu za mało czasu żeby tak drastycznie zmienić styl gry. Mimo, że jestem i będę hejterem reprezentacji Brzeczka chyba zaczynam dostrzegać jak bardzo Boniek #!$%@?ł całą sytuację. #reprezentacja #polska #pilkanozna
  • 9
  • Odpowiedz
@Zielikmkp: Zgadzam się. Brzęczka można było zwolnić dużo wcześniej i były ku temu podstawy, to Boniek wychodził i bredził coś o zaufaniu. Zwolnienie trenera na 6 miesięcy przed turniejem oceniam negatywnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zielikmkp:

Sousa ma baaaardzo długi czas na zgrupowaniu, Dodatkowo miał 5 meczów, które zostały potraktowane jako sparingi - i jak najbardziej jest to okej. W sezonie zgrupowania kadry są zdecydowanie krótsze i jednostek treningowych jest dużo mniej.

Dla przykładu zgrupowanie przed meczami marcowym rozpoczęło się 22 marca, a 25 był już mecz. Zgrupowanie w Opalenicy rozpoczęło się 22 maja, a mecz zagramy 14 czerwca.

Trochę skopiowalem, to co wcześniej pisałem jednak
  • Odpowiedz
@Zielikmkp: Przede wszystkim to Brzęczinho nie powinien być w ogóle zatrudniony, od tego zacznijmy. W ogóle nie powinno się brać pod uwagę żadnego trenera z ekstraklasy, gdyż jest to zbyt słaba liga.
  • Odpowiedz
@Zielikmkp: Problem z Brzęczkiem był taki, że on oprócz tego, że był po prostu słabym trenerem, to jeszcze ciągle kompromitował się w mediach -- a to ogień w oczach, a to książka Domagalik. Jak kogoś takiego mogli piłkarze poważnie traktować?
  • Odpowiedz