Wpis z mikrobloga

@SebaD86: Ja mam XE9005 i też zauważyłem, że obraz jakiś taki ciemny i szary. Zwłaszcza jak jest jakaś powtórka to wszystko jest ciemne, a tylko belka z czasem i wynikiem daje po oczach. Szukałem jak wyłączyć HDR, ale chyba się nie da. Używam trybu sport. Na żywy było podobnie.
@mwink: no ja mam XF9005 i u mnie to samo. Te same opcje. Zawsze tak mam na HDRm na Netflixe też. Jedynie Xbox One działa normalnie - mogę przełączać między trybami, włączać i wyłączać HDR...
@PrawieJakBordo stosunek ceny do jakości zajebisty. Teraz wszyscy moi kumple chcą kupować Ambilighty, ja zresztą też, mega podoba mi się ten efekt chociaż uważałem go wcześniej za trochę wieśniacki xd
Co prawda na szarym kolorze widzę jeden pasek o szerokości kilku cm, który jest nieco ciemniejszy ale w codziennym użytkowaniu kompletnie tego nie widać, zresztą jest to nieduża różnica, widoczna tylko na stronie startowej YouTube. Zresztą, o ile to nie jest Oled
@PrawieJakBordo ze dwa razy przez rok nam się zdarzyło, że Netflix nie chciał ruszyć, coś się jakby zacięło i za jakiś czas ruszyło, ale nie wiem czy wina była po stronie tv czy może upc. Poza tym działa idealnie, bez problemów. Mamy też dongla Chromecast wpiętego w tv, bo wbudowany Chromecast nie ogarnia m.in. przesyłania transmisji streamów z telefonu bezpośrednio na tv. Jak Ci bardzo zależy i chcesz coś konkretnego sprawdzić to