Wpis z mikrobloga

1 dzień Euro 2020 już się zaczął, a to oznacza, że zaczęło się również #euroobstawianko.

Z racji tego, że jest to dzień rozpoczęcia, a dziś tylko 1 mecz, to kupon będzie bardzo ryzykowny.

Mój typ to: zdecydowana wygrana Włochów i mnóstwo bramek. Do tego conajmniej 1 gol Turków. Dlaczego tak?

Patrząc na to, jak obie drużyny mało goli tracą, teoretycznie zapowiada się mecz z niewielką ilością bramek. Przeczucie mi mówi, że będzie tu 0:0 bądź 0:1, ale
zagram na przeciw temu co przewiduję.

Moim zdaniem, Turcy nie będą w stanie powstrzymać rozpędzonych Włochów na ich terenie. Mecz będzie podobny do meczu otwarcia Mundialu 2018, z tą różnicą, że Turcy lepiej zagrają w ofensywie od Arabii Saudyjskiej i będą w stanie strzelić honorowego gola.

Moje typy na dziś to: Wygrana Włoch conajmniej 3-bramkową przewagą, przy czym Turcy strzelą honorowego gola, może nawet 2. Do tego, żeby kupon wszedł, potrzeba conajmniej 5 bramek, ale Betfan nie udostępnił opcji 4,5+ bramek w Bet Builder, dlatego gram na 3,5+.

Kupon poniżej:

#bukmacherka #mecz #euro2020 #eurotypy #euroobstawianko
Wypopkowicz - 1 dzień Euro 2020 już się zaczął, a to oznacza, że zaczęło się również ...

źródło: comment_1623434986liiUyCpbA6L31fKwFvLFBC.jpg

Pobierz
  • 20