Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości, zauważyłem od pewnego czasu że praktycznie wszystkie strony na którę wchodzę:
1) Mam ustawiony zoom na 67% do 90% żeby mi się więcej mieściło, bo strony są kompletnie nieczytelne jak są w normalnej wielkości np. wykop, allegro.
2) Mam nie tylko zoom, ale i jakies modyfikacje przywracające stary wygląd bo strona inaczej jest nie tylko nieczytelna, ale debilnie zrobiona, mam tak np. youtube
3) Na telefonie 90% stron używam w trybie na komputery bo wtedy w ogóle cokolwiek działa, jest więcej opcji, nie krzyczy mi bym ściągał aplikację, oraz zwyczajnie widać więcej. Strony mobilne częst pokazują 10% tego co strona w trybie na kompa i tracę kilka razy mniej czasu by coś znaleźć

O co chodzi z tym trądem by wszystko było bezużyteczne,d debilne, nieczytelne i wielkie w dobie coraz większych telefonów, braku limitów GBna internet itd?
Też tak macie?
#kiciochpyta #obserwacjazdupy #pytanie #pytaniezdupy #przemyslenia #przemysleniazdupy #internet #stronywww
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Loloman: ja ogólnie nie rozumiem, jak można przeglądać internet na telefonie zamiast na komputerze. Przecież to jest strasznie niewygodne. Poza oczywiście sytuacjami awaryjnymi, gdy potrzeba coś sprawdzić na szybko.
  • Odpowiedz
@goferek: Te sytuacje awaryjne to jazda autobusem, bycie poza domem, w pociągu - często więcej siedzi się na telefonie niż na kompie więc nic nadzwyczajnego, zależy od trybu życia. Ale w domu mając kompa to faktycznie masochizm.
  • Odpowiedz