Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amantadeusz: no dobra, ady to jak wg Ciebie się powinno rozwiązać problem Afryki? no bo zostawienie ich samych sobie brzmi kusząco, ady jak tam będzie #!$%@? to zaczną do nas przypływać XD to co można zrobić
@4gN4x: Nie mam pojęcia jak. Ten kontynent, na południe od Sahary będzie zawsze biedny i zacofany. Można by było co najwyżej inwestować w edukację i w ... feminizm (pakowanie kobiet do szkół i na uniwersytety, wysyłanie ich do pracy, promowanie antykoncepcji, aborcji, jak najpóźniejszego wychodzenia za mąż). Po to żeby podwyższyć im IQ o kilka punktów i drastycznie obniżyć dzietność. Bo przy problemie ocieplającego się klimatu, jeśli zacznie ich tam mieszkać
@4gN4x: Nie wiem, mnie nie pytaj. Dla mnie to jest miejsce bez przyszłości. Co prawda teraz Chińczycy inwestują tam ogromne pieniądze w infrastrukturę, ale jakoś dramatycznie nie poprawi to jakości życia tamtych ludzi.

Jako ciekawostkę dodam, że cała Afryka ma dziś PKB jakoś o 1/3 mniejsze od Niemiec.
w sumie to chyba stało się popularne przez Peterstona, więc tak jakby niekoniecznie


@kolnay1:Do tej spory spotkałem typowych lewaczków z neuropy używających to słowo. Chciałem nawet liste zrobić, ale wmówiłem sobie, że to tylko przypadek, jakiś zbieg okoliczności xD

Nie wiem kto, gdzie i jak. Mowie tylko, że wydze po raz kolejny jak lewaczek używa tego słowa.
@Mr_3nKi_: No jasne, ale jakby co to Petersonowcy też go w kółko używają i chyba od nich się zaczęło, więc najwyraźniej na nich nie trafiłeś i tyle. Wstrzymałbym się z wyciąganiem wniosków, bo na tym z grubsza polegają błędy poznawcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mr_3nKi_: Wiem, sam się wkurzam jak tego słówka używam, bo ostatnio faktycznie jest trochę nadużywane, ale to naprawdę sprytny i zwięzły sposób na mówienie o sofizmacie rozszerzenia, które przy okazji nie sprawia, że brzmi się jak ktoś udający wielkiego uczonego nauk xD Mnie najbardziej irytuje to, że niektórzy używają tego słowka gdzie popadnie i chyba nieszczególnie rozumieją, o co w nim właściwie chodzi, mimo że to ma dość konkretne znaczenie.