Wpis z mikrobloga

@aPimpNamedSlickback: ale co to ma do ch*ga do traktowania normalnie zamówionych paczek? Jak Wam nie pasuje miejsce to zmieńcie pracę i weźcie kredyt czy tam idźcie sobie pobiegać. Czy fakt że pracuje na budowie oznacza że mam zostawić komuś jajko w ścianie bo mi dzień nie poszedł? A jak pracuje na sklepie to pewnie mam walić gruchę do spożywki. W takim IT pewnie przydałoby się kłaść lachę na klienta, bo za
@aPimpNamedSlickback: Tak, bo pracownik tak po ludzku nie może po prostu wykonywać dobrze swoich obowiązków w pracy, która nie wymaga żadnych kwalifikacji.

Najlepiej od razu mu dać 10k na rękę za sam fakt, ze do pracy mu się chciało wstać.

Jeśli dobrowolnie się zgodził podpisać umowę to powinien się ze swoich obowiązków wywiązywać starannie, jak chce kłaść lachę na to co robi, to niech w ogóle nie pracuje, a jak mu
@Tapporauta: Nie rozumiesz, co napisałam. Takie traktowanie paczek to standard NARZUCONY przez PRZEŁOŻONYCH. Jeśli uważnie, powoli kładziesz paczki na taśmę i przy tym pozwalasz się piętrzyć innym, które również trzeba wyładować to podziękują ci za współpracę. Nikt specjalnie nie rzuca paczkami z nudów, czy w przypływie małpiej frustracji. Uwierz mi, gdyby mogli, to spokojnie kładliby paczki jak należy. Nic mnie tak nie irytuje jak krytykowanie pracowników, gdzie winę ponosi #!$%@? management.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Jantar997: itt wykopki odkrywają jak działa wolny rynek usług kurierskich i ich przesyłka tv 50 cali za 20 zł xD
Tu nie chodzi o kasę a normy, wieczny #!$%@?, dopychanie na siłę no bo musi być na jutro. Magazynier ma #!$%@? normę zrobić musi, pójdzie do innego, ta sama kasa to samo tempo xD

Potem pójdziecie masturbowac się do słów dziadka Korwina w innym wpisie o wolnym rynku i niskich podatkach
@Jantar997: elegancko jebły XD
Ja tam sie nawet cieszyłem jak mi kurier #!$%@?ł krzesło.
Mogłem je zareklamować i dostać pełen zwrot kasy, i dobrze sie złożyło bo gówniane krzesło kupiłem i miałem je odsprzedać taniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jantar997: ten film pokazuje patologię.
2 miesiące temu kupiłem monitor 38" za ponad 6k PLN (celowo nie podaje marki, aby nie być posadzony o reklamę).

Przyjechało dwóch panów, przy odbiorze pokazali sprzęt, że nie jest uszkodzony. I tak się rozstaliśmy.
No żenada jak traktują paczki, wiem dobrze o tym, nie jestem patusem jak niektórzy tu piszą xd film sprzed dwóch lat, już pomijając ze mój ziomek ma bekę to sam fakt jak ten telewizor leci na taśmie a dookoła #!$%@? paczek xd