Wpis z mikrobloga

Chyba juz jestem starym zgorzknialym dziadem, jeszcze kilka lat temu mnie mega te konferecje jaraly, a teraz wszystkie te gry na jedno kopyto, niski-sredni budzet, mikrotransakcje, customizacje, loot boxy, gry uslugi, overwatche, paladisny, wszystkie plastikowe i zrobione na szybko byle by tylko kase klepac i odcinack upony.

W calym tym show moze 1-2 gierki mnie zaintrygowaly, a nie czekam na zadna. Nie wiem czy to wynik konca jednej generacji konsol i raczkowania drugiej, czy oznaka czasow w jaka kupe przyszlo i przyjdzie nam (nie)grac.

#ps5 #ps4
  • 4
customizacje


@prodigi: a w tym co złego? XD

czy oznaka czasow w jaka kupe przyszlo i przyjdzie nam (nie)grac

To jest chyba najgorsza mentalność w subkulturze graczy jaka może istnieć, każda z tych gier znajdzie swojego odbiorcę i zajebiście że jest różnorodność, naprawdę każdy ma w co grać a jeśli coś Ci się nie podoba to nie oznacza że jest hehe kupom
@prodigi: ja odnoszę wrażenie, że to poziom konferencji spadł. Takie E3 oglądam od czasów, gdy technologicznie było to możliwe i w sumie z biegiem czasu dość często byłem rozczarowany. A o przyszłość branży się nie boję. Mocno kibicuje VR. ( ͡° ͜ʖ ͡°)