Wpis z mikrobloga

@GXLOADER: więcej #!$%@? się niż co warte to bitbay. Sprzedałem co miałem trochę tych XIN coin. Kupiłem dash coin. I wypłaciłem na portfel trust Wallet. Straciłem na tym bonusie BTC co dostałem z Gemini. Miałem na początku 10 dolarów. Zjedli opłatę za transakcję. Wypłacić się PLN nie dało na konto bankowe bo dipocket odrzucił przelew weryfikacyjny. To wypłaciłem co było i złożyłem wniosek o zamknięcie konta. Pies ich trącał
@cryptonews_win: Jak nie bronisz? Chyba nie żyjesz w oderwanym świecie i zdajesz sobie sprawę, że bimbaj to chyba najgorsza giełda jaka jest w świecie krypto. Potężne wypłaty, brak funkcjonalności i mnóstwo afer (bo nawet bimbaj nie chce rozmawiać z tymi ludźmi jeśli sprawa nie jest medialna).
@cryptonews_win: Z tego co wiem to sprawy się toczą, ale tylko tyle. Pewnie trochę potrwa aż się rozwiążą i bimbaj pewnie ogłosi publicznie takie informacje.

Natomiast nie zmienia to faktu, że nie ma gorszej giełdy. Tyle.
@cryptonews_win: Równie dobrze mogę zapytać o inne sprawy. Na internecie nic nie ma, co wcale nie oznacza, że nie toczą się postępowania. Chociaż zawsze możesz wysłać listy do prokuratury i się dowiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Założenie i tak średnie, gdyż sam informowałem Suszka o tej sprawie (co dałem linka) i olał typa aż się afera nie zrobiła medialna