Wpis z mikrobloga

@czyznaszmnie: A mój portfel nie szczymie więcej dużych zestawów XD Dlatego jak już kupię 10255 to definitywnie przerwa od dużych zestawów na jakiś czas. A jeszcze nie zbudowałem zestawów, które czekają nieodpakowane XD
  • Odpowiedz
@czyznaszmnie: coooo? Opowiedz coś więcej żeby było wiadomo na co uważać... Sporo kupuję na olx z wysyłką i coś ostatnio też pisali, że ludzie wyłudzają od prawdziwych sprzedających zdjęcia ich zestawów żeby je później umieścić w fakeowych ofertach.
  • Odpowiedz
@firunna: niewiele wiem, poza tym, że wpłaciłem gościowi kasę na konto w mbanku, po czym po weekendzie kontakt się urwał, nie odbiera, usunął konto i ogólnie zapomnij. Wczoraj zgłoszone na policję, zobaczymy czy potrafią coś zrobić poza ściganiem właścicieli knajp za pracowanie.
  • Odpowiedz
@BIPTOA: równo tydzień temu. W piątek nie przyjął kuriera, w poniedziałek też nie. W środę rano, po dziesiątkach nieodebranych telefonów poszła informacja na policję, ale jeszcze mi nie odpisali bandyci...

i do któego pytania się odnosisz, bo z tego co widzę, to tylko mogę poprosić o dane tego konta, nic więcej
  • Odpowiedz