Wpis z mikrobloga

Jak zarobić na każdej inwestycji giełdowej i na kryptowalutach? Jest pewien sposób

Chciałbym się z wami podzielić moją historią odnośnie kryptowalut tzn jak jeden z użytkowników tego serwisu nie tylko uchornił mnie przed ogromnymi stratami, ale również spowodował, że sprzedałem #bitcoin niemal na all-time high.
Otóż pod koniec stycznia tego roku na tagu #gme pojawił się pewien inwestor, który co chwile publikował swoje prognozy odnośnie kursu GameStopu. Przykładowo: dzisiaj wzrośnie, jak spadnie do 160 to będzie odbicie, tutaj mamy potężne wsparcie i dalej nie zanurkuje itd Opublikował ich w przestrzeni miesiąca kilkadziesiąt jak nie kilkaset.


Gdy ten mirek wszedł w GameStop, ten w krótkim czasie spadł o 90%, następnie gdy postanowił sprzedać cena wróciła do wartości wyjściowej.

Rozgoryczony postanowił przenieść się na tag #gielda , by odrobić straty. Tam też czytałem o jego planach inwestycyjnych, jednak wtedy nie miałem jaj, by shortować jego długie pozycje na GPW. Oczywiście wszystko co kupił spadło, spółki które leciały na trendzie wzrostowym od dekady spadały jedna po drugiej. W koncu nie wytrzymał psychicznie i sprzedał wszystko ze stratą.

I tutaj zaczyna się finalna część mojej historii. Otóż po tych wszystkich przygodach ten mirek postanowił wejść z impetem w #kryptowaluty . I tym razem zdecydowałem się postąpić tak jak powienienem wcześniej z jego predykcjami- po zobaczeniu jego pierwszego wpisu zrobiłem dokładnie odwrotnie. I tym sposobem nie tylko zarobiłem, ale też sprzedałem #bitcoin niemal idealnie na samym szczycie górki.

Dziekuję Ci @ZADYMIARZ_PL , że jesteś tu z nami.

LewCyzud - Jak zarobić na każdej inwestycji giełdowej i na kryptowalutach? Jest pewie...

źródło: comment_1623306586CUTrbW90WekcXKBxJzX1rG.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 3
@atari_xd: zachęcam namiętnie do tego ( ͡º ͜ʖ͡º) pierwszego bitka kupiłem jeszcze przed 2018 rokiem i też sporo udzielałem się wtedy na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz