Wpis z mikrobloga

Pytanie do bywalców tagu #przegryw
Czy nie zastanawialiście się, że możecie mieć zespół aspergera? Podobno bywa tak że gdy jakieś dziecko go ma czasem bywa tak że objawy są ingorowane i potem taki dzieciak czuje się inny i wyrasta na niezadowolonego, ja sam się zastanawiam czy przypadkiem go nie mam.
  • 13
  • Odpowiedz
@Kebab_po_browarze: ogromnym rozkojarzeniem, brakiem skupienia, bardzo wielką emocjonalnością, gonitwą myśli w głowie ale również perfekcyjnością bo robiłem rzeczy takie jak nauka/praca domowa po kilka razy dziennie gdyż za pierwszym nie wychodziło
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew: ja chodziłem na redukacje przez 3 lata od 7 roku życia zaczynając bo tak moja wychowawczyni się uparła na mnie i doradziła to moim rodzicom, byłem trochę "buntowniczy i zamiast chodzić na redukacje po lekcjach chodziłem grać w pilke na boisko szkolne, bo tych moich buntach rodzice skonsultowali się ze szkołą i wszyscy obupulnie się zgodzili żebym przeszedł testy na inteligencje i jak te wyniki wyszły to pani badająca mniej
  • Odpowiedz
@100-letz: ja z jakichś talentów to chyba jazda sakochodem, mniej więcej jak 10 lat miałem to szwagier postanowił mnie uczyć jeździć (mam 17 lat starszą siostrę) i po wytłumaczeniu mi co do czego służy i przy delikatnej pomocy lrzy zmianie biegów już umiałem poprawnie jeździć.
  • Odpowiedz