Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, dzień dobry Ozdóbka z tej strony. Chciałem oficjalnie przeprosić Adbustera, za to że nazwałem go ćpunem, wiem że to jest jego normalne zachowanie że nie był na żadnych środkach dozwolonych czy niedozwolonych eeee w walce jak zawsze tak jak z Bruneiką tylko uciekałem, wyplułem szczęke specjalnie bo bo chciałem tą walkę przegrać yyyyyy uważam że Adbuster jest, stworzony do walki w oktagonie, ma bardzo silny charakter, nie boi się walczyć eeeee jest bardzo honorowy, nie widział jak mi wypadała szczęka ee sędzia nie popełnił błędu po prostu specjalnie ją wyplułem. Myślę że sędzia to widział dlatego nie przerwał tej walki, ogólnie chciałem przeprosić wszystkich co we mnie wierzyli po prostu ja się nie nadaję do walk, jestem słaby psychicznie, ee zostałem wygwizdany, widownia miała rację szanuję ich bardzo, bo mam 41 lat, mam bardzo słabą sylwetkę, ogólnie nie umiem się bić eee zrozumiałem to dzisiaj eee jeszcze raz Adbuster bardzo Cię przepraszam twoje wywiady po gali wskazują że po prostu taki jesteś, eeeemmmm pomyliłem się. Nie chcę żebyś szedł tak jak mi groziłeś do sądu, nie chce żebyś szedł na Policje, bardzo Cie przepraszam przepraszam też twoich fanów. Ogólnie chce wydać to oświadczenie by ludzie zrozumieli że odchodzę z Fame MMA eeee nie dostanę walki z Polakiem, która była mi obiecana. Przegrałem 3 walki jak zawsze tylko uciekam, nie znam się na tym i chciałem wszystkich swoich widzów przeprosić za to że tak się zachowałem niestosownie ogólnie przepraszam. Pozdrawiam.
#famemma
  • 5