Wpis z mikrobloga

@koroluk: tak z ciekawości: widać przyrost wyświetleń na dwóch pierwszych filmach o Memcenie, po emisji hejtparku? Ciekaw jestem czy te imponujące 1,4mln wyświetleń na kanale sportowym przełożyło się jakoś na popularność Sławka.
  • Odpowiedz
@koroluk Udało ci się dotrzeć do całej rozmowy Bandziora z Mariuszem Gierejem? Pamiętam, że Dziambor mocno się tam skompromitował i chętnie bym to znowu obejrzał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BarszczZUkraincow:

tak z ciekawości: widać przyrost wyświetleń na dwóch pierwszych filmach o Memcenie, po emisji hejtparku?


Niespecjalnie. Krótko po publikacji Mentzen III dwa pierwsze odcinki się rozhulały, bo je zareklamowałem w trójce. Potem opadło do stanu normalnego. Jednak sama trójka radzi sobie niezgorzej - na picrelu odslony ostatnich 10 filmów na trzynasty dzień od
k.....k - @BarszczZUkraincow: 

tak z ciekawości: widać przyrost wyświetleń na dwóch...

źródło: comment_1623225226GlPCbpqlj92aoltEbGwl1J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@koroluk: Szkoda. Liczyłem, że po tym jak Stano całkiem ostro z nim pojechał, będzie większe zainteresowanie krytyką jego #!$%@?. Tymczasem nic takiego nie miało miejsca a Memcen wbił sobie jednego dnia 33,5 k lajków na fejsie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wygląda na to, że warto uczestniczyć w takich programach niezależnie od tego co się sobą reprezentuje.
  • Odpowiedz
@technojezus: a jak definiujesz "lewactwo"? Jak pan Janusz, czyli wszyscy od lewego skrzydła Konfederacji (Bosak, Winniczek) przez PiS, PSL, Hołownię, Nowoczesną, PO, aż po SLD, Wiosnę i Razem?
  • Odpowiedz