Wpis z mikrobloga

Nk mirek z #uk wyjaśni jak to jest z tą koronką u was, bo polskie media dziś mają etap paniki, że u was rośnie i wgl trupy na ulicach od wariantu indyjskiego, a z czerwcowego zdejmowania obostrzeń nici ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wgl to tragedia brytyjskiego rządu. Gadają coś u was w anglii o tym czy po prostu polskie porąbane panikarskie media

#koronawirus
  • 19
@noid: i to powód do takiej paniki w polskich mediach? Niektórzy cytują już jakąś angielską panią profesor (którą zresztą jest uznawana za wielką panikarę na tt), która krzyczy, że trzeba w uk pełny lockdown przywrócić bo was wariant indyjski zje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ChadowatyPrzegryw: jednak tyle osób poszczepionych, że chyba ma to jakieś znaczenie - niby testy pozytywne rosną, ale jakoś ludzie lepiej i łatwiej przechodzą ()
A i widzisz, z Portugalii można było wracać bez kwarantanny, bo była na zielonej liście, a teraz już nie można, bo jest na żółtej, no i peszek i wszyscy starali się, by zdążyć przed godziną zero i nie musieć wydawać
Ja tam od poczatku pandemii nosze maske tylko u lekarza i w szpitalu, Chociaz i tam moznaby sie wyklucic ze nie mozesz. Poprostu mi sie ne chce wchodzic w dysputy. Kiedys tlumaczylem kilku sprzedawcom ze moga mi skoczyc i nie maja prawa nawet zadac odemnie noszenia maski, Pracodawcy wytknelem ze te bzdurne zasad,y ktore trzeba przestrzegac, sa poprostu glupie i bezuzyteczne bo jedno neguje drugie albo jest poprostu niepraktyczne. Itd itp.
Ogolnie
@ChadowatyPrzegryw: Wiesz, kilka lat temu widziałem ranking krajów najlepiej przygotowanych na pandemię i UK było na drugim miejscu. Trudno uznać ich walkę za sukces, zwłaszcza, że sponsor partii rządzącej posmarował gdzie trzeba za opóźnienie lockdownu(może to zbyt daleko idące wnioski ale z szurami przebywasz to kraczesz jak oni XD)

W UK na swoje możliwości dali potężnie ciała, w USA również.

@ChadowatyPrzegryw: jednak tyle osób poszczepionych, że chyba ma to jakieś
zawsze jak rozmawiam rodziną w Polsce to dowiaduje sie kolejnych rewelacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@shelby0153: oj, prawda, prawda XD babcia opowiada, co to tam jej powiedzieli w wiadomościach na jedynce, i jakby grubo sie w uk dzieje XD dobrze brytyjskie rządy kryją to przez mieszkańcami, bo prawie nie zauważam tych trupów i w ogóle straszny ten wirus w uk, nie to co polska super akcja ze