Wpis z mikrobloga

Panowie, trochę dziwi mnie fakt ze Marcin który zebrał 30 tyś. z zrzutki idzie do roboty do Machaja. Miał iść na swoje, a będzie dalej leciał na etacie. Wiem, że maja opublikować film o tym ale dziwi mnie fakt bo przecież Adam mówił o tym że wiecznie żyć nie będzie w Kambodży. Chyba, że zasponsoruje Marcinowi kurs paznokci i „dormitory” xD

Sam zrzucałem się na rozpoczęcie biznesu, bo wydaje się spoko gościem ale #!$%@? się ze znalezieniem shophouse’u i brak jakiegoś pomysłu na to co robić w kwestii pracy (zamówienie maszyn, stołów, witryn, znalezienie klientów itp.) zero informacji. Na razie gość jeździ, nagrywa vlogi.

#raportzpanstwasrodka
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Plumit: Kiedyś gadali że rano by robił u siebie, a po południu w Polonii. A teraz co kombinują to nie wiem.
Przede wszystkim w ten shophouse trzeba włożyć sporo pracy i kasy żeby doprowadzić go do porządku.
Dziwie się że zamiast coś robić to nagrywa tylko filmy i nic więcej. Jakoś tego nie widzę żeby mu interes wypalił z takim podejściem.
Kasę ze zbiórki przewali na życie i potem znowu będą
W sklepie z chińskim badziewiemi i 5 słoikami marynat (swoją drogą moja babcia robi więcej niż on) może postawić żonę, a sam robić w Poloni. Będzie przynajmniej się coś działo w tej komedii.
@wrzeczysamej: możesz, kiedyś było głośno o budce z fastfoodem przy któreś esce drodze szybkiego ruchu, dania serwowane przez płot na parkingu, klienci chwalili jadło świeże i ze smakiem, bez dodatków jak popiół z peta i spalina ze skutera, więc sie da i to w polsce!
@dizel81: E spokojnie Mireczku, mój hajs moja sprawa. #!$%@?ą mnie Polaki co spinają się na co mogłem a na co nie mogłem wydawać swojego hajsu XD

Marcin wydawał się spoko gościem, z pomysłem na biznes(któremu nie pyklo ze względu na pandemie), skąd miałem wiedzieć ze będzie wiecznie żebrał o hajs.

Ty pewnie nigdy nie dałeś dyszki żulowi pod marketem.
@Plumit: no offence, niech każdy wydaje na co chce swoją kasę, ale drażni mnie już to internetowe żebractwo i to że dużo ludzi nie dostrzega jak są robieni w balona. A banda kombinatorów zrobiła sobie na tym maszynkę do zarabiania pieniędzy, no ale tak już po prostu jest.
@dizel81: luzik, ale z jednym masz racje ze trzeba filtrować typów z internetu i nie wpłacać na ślepo.

Krzychowi tez się dołożyłem do piwka bo jest eleganckim żulem.

O Machaju się przekonałem, że to krętacz w momencie zbiórki na sprzęt / na restauracje / na ziemie itd. Generalnie cały ten content to taka szkolna/magical tylko bardziej egzotyczne.