Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Już skończcie to #!$%@? o tym jakbyście zrobili wszystko lepiej od selekcjonera, kogo byście powołali i ze to idiota bo turbodebila nie wziął.
Po pierwsze #!$%@? byście zrobili bo na piłce się znacie tylko podczas dużych imprez, i tylko na tyle żeby stwierdzić że jest okrągła.
Po drugie to nikogo nie obchodzi kogo byście powołali a i tak wasze gówno taktyki i przewidywania się nie sprawdzają w 90%.
Po trzecie to turbodebil zasługuje w tej reprezentacji tylko na zapomnienie, tak jak wszyscy atmosfericiovie z ostatnich lat którzy sobie z kadry robili obóz alkoholowy.
#reprezentacja #pzpn #kadra
  • 12
Po trzecie to turbodebil zasługuje w tej reprezentacji tylko na zapomnienie


@Mave: nie tylko. Jak pomagał to pomagał, dzieki niemu pojechaliśmy na MŚ2018 i Euro 2016. Ale teraz bez sensu by było jego powołanie
@joolekk: nie wolno odmówić mu zaangażowania podczas eliminacji do w/w imprez. Gość naprawdę wtedy dawał dużo tej reprezentacji co nawet ja, nie dążący go sympatia stwierdzam. Ale w tej chwili powoływanie go za zasługi jest dla mnie niesmaczne. To tak jakby powołać Błaszczykowskiego za to ze strzelił na euro gola Szwajcarii i Ukrainie. Gość lata świetności ma za sobą i trzeba się z tym pogodzić. Najbardziej jednak cieszył mnie fakt bólu
@joolekk: wziął „zasłużony” urlop i pojechał do Dubaju. Jedynie pewnie czego żałuje to to ze nie spotka się z kolegami od kieliszka w kadrze. Z grupy został tylko Glik na szczęście
@RomanPL: a czy piłkarz spadający ze swoim klubem z pierwszej ligi polskiej ma zasłużony urlop?

IMO tak, Grosik też na pewno dawał z siebie wszystko na treningach. Po prostu na ten poziom jest być może za stary, a na pewno zbyt ograniczony taktycznie
@joolekk: czyli wychodzimy do punktu wyjścia - Grosicki nie nadaje się do tej reprezentacji. W sumie każde mistrzostwa maja swojego nieobecnego na miarę Jerzego Dudka w 2006. Ale i w każdych mistrzostwach jest jeden, dwóch piłkarzy którzy stają się objawieniem turnieju - Pazdan w 2016
@joolekk: jedynie co mi przychodzi przez myśl to Jóźwiak i Moder. Ale to tylko tyle. Zieliński miał już swoje szanse i każdy wie jak to się zawsze kończy. Może Klich ewentualnie. Zobaczymy jak to dzisiaj będzie wyglądało i jak Sousa to nakreśli. Ewidentnej szkoda ze gramy na jednego napastnika bo jak każdy wie ten wariant nam nie służy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eoon: a zakład że tak? to nie jest ten 19latek z Legii, któremu przychodziło wszystko super bo był młody. 32 latek bez treningu nawet by nie dostał transferu do WBA