Wpis z mikrobloga

Gdzieś już te media zalała informacja, że występ Arka Milika na.. na EURO 2020 rozgrywane w 2021 roku, jest wykluczony. I.. i mam takie przemyślenie, czy gdzieś przy tej absencji naszego napastnika, snajpera Olympii Marsylia [uśmiecha się delikatnie do Smokowskiego], który we francuskiej ekipie się odbudował, wszedł na wyższy poziom, gdzieś w tym wszystkim pokazał, że może być piłkarzem, który jest w stanie odciążyć Roberta Lewandowskiego, naszego kapitana, dołożyć coś od siebie i tworzyć zgrany duet jak to miało miejsce za czasów Adasia Nawałki... tak, tak, czy przy tej nieobecności nie dowołać do kadry narodowej Sebastiana Szymańskiego lub chociażby naszego turbo Grosika, który sezon w klubie miał przeciętny, ale zawsze tej drużynie był w stanie dać jakiś impuls, dać trochę wiary, dać trochę z wątroby i przede wszystkim zadbać o to, byśmy my, jako zespół, jako drużyna prezentowali się na turnieju jako kolektyw.. [Pol przerywa i wtrąca: A moooże Kacpra Przybyłkę, który strzela jak na zawołanie?] [tu Borek przerywa w końcówce zdania] Nie, Mi-Mi-Mi-Mich-Michaał-Michaał, nie no bądźmy poważni, został niespełna tydzień do pierwszego spotkania na mistrzostwach Europy, który notabene razem z Kaziem Węgrzynem będę miał przyjemność skomentować, i.. i my już musimy mieć zawodników sprawdzonych, ogranych, tych, którzy tej reprezentacji będą mogli coś dać. Gdzieś tam z tego co się orientuję z pewnych.. pewnych źródeł [obniża głos i poprawia położenie w fotelu], szykowany jest Sebastian Szymański, którego trener Paulu Souza prawdopodobnie dowoła w miejsce kontuzjowanego Arkadiusza... Milika [przerywa Smokowski] Nie, nie Mati, to jest w ogóle niesamowita sprawa, bo już podano informację oficjalną, że trener Paulo Sousa, nie powoła nikogo w miejsce Milika... [Borek przerywa w końcówce zdania] To..to znaczy tak, tak, oczywiście, takiego powołania na tym etapie już najprawdopodobniej nie będzie, a gdzieś był w dalekich planach, w jednej z takich alternatyw, brany taki scenariusz pod uwagę, z którego niewątpliwie portugalski szkoleniowiec zrezygnował. Ja mimo wszystko wierzę. Wierzę w tych chłopaków, w tę drużynę, drużynę pozbawioną kilku mocnych nazwisk, drużynę osłabioną poprzez kontuzje, jakie w ten.. [uśmiecha się w kierunku współrozmówców] w ten sport są wpisane.. Poczekaj Tomeczku, tylko dokończę. Miałem okazję rozmawiać z prezesem.. z prezesem Zbigniewem Bońkiem, wymieniliśmy parę sms-ów, złapaliśmy się na słuchawce i muszę powiedzieć, że prezes jest pełen optymizmu. Pełen optymizmu jak przebiegają te przygotowania, jak ta drużyna funkcjonuje. I potwierdzenie tych właśnie słów z ust kończącego swoją kadencję prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, chcę widzieć już za niespełna tydzień na boisku. [odwraca wzrok ku kamerze] Panowie, drużyno, reprezentacjo, dajcie z siebie wszystko, pokażcie, że jesteście jednością, że jesteście kolektywem, że jesteście tutaj, cieszcie się grą, cieszcie się piłką, bo jesteście świetnymi zawodnikami, świetnymi chłopakami. Ja, prosty jednak chłopak z Dębicy, kłaniam się Wam w pas i apeluję o danie nam, Polakom, trochę nadziei. Tego sobie i Nam wszystkim życzę. Tyle ode mnie.

#kanalsportowy #kanalbekowy #reprezentacja
Delorenoy - Gdzieś już te media zalała informacja, że występ Arka Milika na.. na EURO...

źródło: comment_1623111064RsctqTGBkSErVDqNlkTxWd.jpg

Pobierz
  • 11