Wpis z mikrobloga

@boloney: TVP, nie licz na zbyt wiele, coś tam pokażą ale będą przerywać transmisje żeby się przełączyć na jakieś wioślarstwo czy inne gówno żeby pokazać start Polaka, ale na tvpsport.pl powinny być niektóre mecze w całości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ofan: A Ty masz 11 lat i nigdy Igrzysk nie widziałeś? Wiadomo że będzie lekkoatletyka. To najważniejsza konkurencja na IO
  • Odpowiedz
@boloney: cztery, tzn. pięć lat temu elegancko śmigały streamy na sport.tvp.pl, tylko niektóre (w sumie większość) bez komentarza (te które nie miały transmisji na głównych kanałach TV). Na Eurosport player (czyli już nie za free) zapewne będzie wszystko, i tam gdzie nie będzie komentarza polskiego, będzie angielski, ew. też nie będzie w ogóle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Komentarz nieistotny, ale to jeśli to prawda to świetna wiadomość. Mam ochotę obejrzeć koszykówkę 3x3, zwykła koszykówkę też, a pewnie TVP tego nie pokaże.

Dasz mi jakiś link z informacją do tego? Nie ze nie wierzę, ale chciałbym zagłębić temat

Edit: znalazłem info, ale sprzed roku, ciekawe jak bardzo aktualne to jest @magliarosa:
  • Odpowiedz