Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
U kucy po prostu mamy do czynienia z fanatyzmem pierwszej wody. To jest toczka w toczkę to samo sekciarskie nastawienie, którym #!$%@?ą się moherowe berety i betonowy elektorat PiSu - ślepa wiara w nieomylność ich wybrańców oraz odstawianie absurdalnych fikołków by ich bronić przed wszelką krytyką. Ksiądz proboszcz zgwałcił dziecko? Pewnie samo go kusiło. Nasz polityk kręci wałki na grube sumy? Może i kręci, ale tamci kręcili większe. Brodaty dziad mówi coś o batożeniu gejów? To tylko metafora, lewaku, a w ogóle to wyrwane z kontekstu. I tak się żyje w tym dzikim kraju ¯\(ツ)


~ @HrabiaTruposz

Najbardziej lubię jak wrzucają jakiegoś randoma z tweetera, żeby udowodnić, że lewaki też mają głupie wypowiedzi. A jak już się trafi ktoś minimalnie rozpoznawalny jak Kapela to będzie tygodniami maglowany (choć w polityce nie znaczy absolutnie nic).


~ @Yahoo_

To idzie nawet dalej. Kiedy zaatakujesz jednego losowego przedstawiciela Konfederacji, to tak jakbyś zaatakował wszystkich Konfederatów, ich sympatyków, ich rodziny, a także poglądy każdego kuca i ich uczucia jednocześnie.


~ @memento_mori

#takaprawda #konfederacja #4konserwy #korwin #jkm #konfederacjacontent #konfedepis #wpunkt #kuce
Pobierz
źródło: comment_1623070551RMSnUPez0XNhS1icJyDl72.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@memento_mori: a to nie ty to napisałeś? Zacytowałem Cię bo uważam, że słusznie i celnie skrytykowaleś to, co ja też dostrzegłem w konfederatach. I co mi też się nie podoba.

I uważam, że inni obserwujący to środowisko powinni się z taką opinią zapoznać i się zastanowić czy na serio chcą w tym tkwić czy jednak nie chcą przedłużać przypału.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NijuGMD: trzy wyrazy z czwartym łącznikiem i tyle. Ty to i tak jesteś zaimpregnowany na przemyślenie i idziesz do końca. Ale nie pociągaj za sobą innych. Daj im się zapoznać bez takiego sugerowania wyuczonych odpowiedzi jak dobrowolny nadzorca ds. propagandy na wypoku.
@wygolony_libek-97

Najbardziej lubię jak wrzucają jakiegoś randoma z tweetera, żeby udowodnić, że lewaki też mają głupie wypowiedzi.


Te randomy z Twittera są wrzucane tutaj głównie dla beki, a nie jako argument w dyskusji (część z tych kont to pewnie trole z wykopu ¯_(ツ)_/¯). Prawda jest taka, że w każdej partii znajdą się politycy z jakimiś głupimi wypowiedziami.
Dobrym przykładem jest ta wypowiedź Żukowskiej, która uznała, że zwiększanie świadomości Polaków na temat wielkości
Pobierz
źródło: comment_1623074170r7xn1b9N9GnkasQm4s8W5h.jpg