Wpis z mikrobloga

@kfiatek_na_parapecie: a umiesz czytać? Napisałem wyraźnie:

turnus w choroszczyna parę tygodni (celem obserwacji umysłu prosiaka), względnie dozór (pracownik MOPSu odwiedza kiernoza i sprawdza, czy wszystko OK dla jego, bierze leki, etc)

Do Choroszczy na stałe, jakby w mlecznej furii zabił majora. A na to sie przynajmniej teraz nie zanosi
a po #!$%@??


@kfiatek_na_parapecie: ja wprawdzie piszę '#!$%@?', aby unikać wulgaryzmów, ale też mnie zainteresowało dlaczego user @czlowiek-charakterny tak bardzo jest chętny wydawać PieniądzePodatnika na knura, który doskonale sam sobie daje radę? a czy, jakby obciążyć konto usera @czlowiek-charakterny tymi kosztami = pewnie ok 21 tysięcy za 2 tygodnie - to czy byłby dalej taki chętny do sponsoringu?

PS ja bym to poparł, jakby była live-transmisja z Choroszczy :
@czlowiek-charakterny: była historia że knur załatwił na samym początku znajomości umorzenie dla majora mandatów na kilkanaście tysięcy złotych i wtedy było ok a teraz wydać kilkanaście tysięcy żeby zaopiekować się chorym człowiekiem, doprowadzić do poprawy jego zdrowia fizycznego i psychicznego już nie ma.
@Nizarlak_Horoszczanski: gdyby państwo konsekwentnie pobierało od nich pieniądze za mandaty i różne grzywny to by było na leczenie. Jak Ty się rozchorujesz, czego Ci nie życzę to też mam jechać i płacić, czy może służba zdrowia jest od tego?